- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin DermoPure Serum tretman za obnovu kože 40ml
23,90 €
Cijena 10.9.2026.: 23,90 €
Eucerin DERMOPURE obnavljajuća krema posebno je razvijena da smanjuje pojavu akni, prištića, papula i pustula te ublažava ožiljke od akna.
Pogodna je za sve blage i umjerene oblike akni i ima trostruko djelovanje: 10% hidroksi kompleks sadrži visoko učinkovitu kombinaciju piling sastojaka:
- glikolna kiselina, salicilna kiselina i polihidroksilna kiselina – koje pomažu u obnavljanju kože, otvaraju pore, smanjuju bakterije, uklanjaju mrtve stanice kože i sprječavaju pojavu novih akni.
Opis
Formula sadrži i Licochalcon A koji dokazano smanjuje upale i pomaže u ublažavanju iritacija.
Eucerin DERMOPURE obnavljajuća krema vidljivo poboljšava izgled kože već nakon jednog tjedna korištenja, značajno je čišća, a dugotrajni učinak bez sjajan poboljšava izgled kože, a koža postaje čišća i zaglađenija.
Može se koristiti tijekom trudnoće, ali se ne preporučuje kombinirati s medicinskim terapijama protiv akni.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eucerin DermoPure Serum tretman za obnovu kože 40ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Phytocana CBD uljni serum za problematičnu kožu sklonu upalama 10ml
19,99 €Cijena 10.9.2026.: 19,99 €
BioNike AKNET Rebalancing cleansing water za pranje osjetljive masne kože 150ml
14,95 €Cijena za j.m.: 99.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,95 €
BioNike AKNET Rebalancing cleansing water pjena za pranje osjetljive masne kože 150ml
15,75 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €
Cetaphil PRO SpotControl pjena za čišćenje masne kože 235ml
22,54 €Cijena za j.m.: 95.91 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,54 €

Recenzije
Još nema recenzija.