- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Imunosal Senior 60 kapsula
22,40 €
Cijena za j.m.: 0.37 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 22,40 €
Imunosal Senior kapsule namijenjene su osobama zrele životne dobi (50+), a uz beta-glukan obogaćene su sa čak 30 mg koenzima Q10 i 100 mg resveratrola u dnevnoj dozi.
POJEDINI SASTOJCI IMUNOSAL SENIOR KAPSULA DOPRINOSE:
- normalnoj funkciji imunološkog sustava1
- normalnom metabolizmu stvaranja energije2
- zaštiti stanica od oksidativnog stresa3
- smanjenju umora i iscrpljenosti4
- normalnoj funkciji mišića i održavanju normalnih kostiju5
- normalnom funkcioniranju živčanog sustava i normalnoj funkciji srca6
UPUTE ZA UPOTREBU: Odrasli: 1 do 3 kapsule dnevno.
Opis
1) Cink, vitamini B6 i B12, folna kiselina, vitamin C i vitamin D doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava.
2) Tiamin, niacin, riboflavin, pantotenska kiselina, vitamini B6 i B12, biotin, kalcij i vitamin C doprinose normalnom metabolizmu stvaranja energije.
3) Riboflavin, vitamini C i E te cink doprinose zaštiti stanica od oksidativnog stresa.
4) Riboflavin, niacin, pantotenska kiselina, vitamini B6 i B12, folna kiselina i vitamin C doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti.
5) Kalcij i vitamin D doprinose normalnoj funkciji mišića i održavanju normalnih kostiju.
6) Tiamin doprinosi normalnoj psihološkoj funkciji, normalnom funkcioniranju živčanog sustava i normalnoj funkciji srca.
NAPOMENE: Čuvati od dohvata male djece. Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Važno je pridržavati se uravnotežene i raznovrsne prehrane i zdravog načina života.
Recenzije (1)
1 recenzija za Imunosal Senior 60 kapsula
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse Foaming Cream-Milk čisti i hidrira sve tipove kože 200ml
15,00 €Cijena za j.m.: 75.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,00 €
Avène fluid za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
23,20 €Cijena za j.m.: 464.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,20 €
Revalid stimulirajući šampon za rast kose 200ml
15,75 €Cijena za j.m.: 78.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €
Pulmoviva čaj pomaže kod svih plućnih tegoba 70g
12,00 €Cijena za j.m.: 171.43 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,00 €
Biovitalis Božanstveno ljetno ulje 100ml
15,99 €Cijena za j.m.: 159.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,99 €
BioNike AKNET Rebalancing cleansing water za pranje osjetljive masne kože 150ml
14,95 €Cijena za j.m.: 99.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,95 €
BioNike TRIDERM LENIL+ Topical Treatment za dermatitis 50ml
23,50 €Cijena za j.m.: 470.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,50 €

Iva Jovanović (potvrđeni vlasnik) –
Dobar omjer cijene i kvalitete.