- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Heliocare 360° Age Active fluid SPF50 50ml
Zaštita od sunca za sprječavanje i ispravljanje foto-starenja kože.
Proizvod koji udovoljava najvišim standardima foto-zaštite. Pažljivo odabrani filteri visokog i širokog spektra i Fernblock + štite od četiri vrste zračenja (UVB, UVA, vidljivog i infracrvenog svjetla).
Opis
Napredna aktivna zaštita protiv UVA zračenja, vidljive svjetlosti i plave svjetlosti, koju emitiraju digitalni uređaji, čuva kožu od glavnih zračenja odgovornih za foto-starenje. Fernblock + zajedno s regenerativnim i antioksidativnim aktivnim tvarima protiv onečišćenja, štiti od sunca i popravlja nastala oštećenja na koži.
Sadrži trostruki kompleks protiv starenja koji pomaže u sprečavanju i ispravljanju znakova foto-starenja. Njegova ultra lagana fluidna tekstura, savršena je za sve tipove kože, ostavlja glatku i baršunastu kožu i smanjuje znakove starenja zahvaljujući tehnologiji mekog fokusa.
Otporan na vodu i znoj, ne iritira oči. Visoka podnošljivost kože. Testirano pod dermatološkom i oftalmološkom kontrolom.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Heliocare 360° Age Active fluid SPF50 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse Lait-Crème Fluid višenamjenski losion 75ml
10,33 €Cijena za j.m.: 137.73 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,33 €
Avène fluid za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
23,20 €Cijena za j.m.: 464.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,20 €
Biovitalis Božanstveno ljetno ulje 100ml
15,99 €Cijena za j.m.: 159.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,99 €
BioNike AKNET Rebalancing cleansing water za pranje osjetljive masne kože 150ml
14,95 €Cijena za j.m.: 99.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,95 €
BioNike TRIDERM LENIL+ Topical Treatment za dermatitis 50ml
23,50 €Cijena za j.m.: 470.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,50 €
Biovitalis Paprika gel za masažu s efektom grijanja 150ml
8,99 €Cijena za j.m.: 59.93 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,49 €
Suban Diet čaj pomaže pri smanjenju tjelesne težine 80g
5,50 €Cijena za j.m.: 68.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.