- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml
27,60 €
Cijena za j.m.: 69.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,60 €
Blaga, ali učinkovita micelarna otopina koja uklanja nečistoće i vodootpornu šminku.
Obogaćena je hidratantnim sastojcima koji čiste kožu bez isušivanja. Pogodno za svakodnevnu upotrebu i za osjetljivu kožu.
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina brzo je i praktično rješenje za čišćenje pogodno za sve tipove kože, a klinički i dermatološki dokazano i za osjetljivu kožu.
Opis
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina je blago, ali učinkovito sredstvo za čišćenje lica koja uklanja nečistoće i šminku bez isušivanja kože.
Micelarna otopina kombinira iznimno blagi APG kompleks za čišćenje s hijaluronskom kiselinom i ostale prirodne hidratantne sastojke kako bi koža sačuvala ravnotežu. Ostavlja kožu čistom, osvježenom i mekom.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Eptaderm EPTA DS fluid za čišćenje 150ml
18,55 €Cijena za j.m.: 123.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,55 €
CeraVe hidratantna emulzija za čišćenje 473ml
14,70 €Cijena za j.m.: 31.08 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,70 €
Embryolisse Make-up Remover Milk mlijeko za uklanjanje vodootporne šminke 200ml
16,43 €Cijena za j.m.: 82.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,43 €
BioNike DEFENCE Esencijalna vodena gelirana otopina (Cleansing water-gel makeup remover) 400ml
19,50 €Cijena za j.m.: 48.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,50 €
![Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml](https://ljekarna.hr/wp-content/uploads/2020/08/6461-4da-Eucerin-DermatoCLEAN-HYALURON-micelarna-otopina-400ml.jpg)
Recenzije
Još nema recenzija.