- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
NeoStrata Foaming Glycolic Wash 125ml
40,76 €
Cijena za j.m.: 326.08 €/l
Cijena 10.9.2026.: 40,76 €
Najpotentniji pripravak za čišćenje kože iz NeoStrata linije!
Formuliran je kao amfoterni kompleks sa 18% glikolne kiseline i 2% laktobionske kiseline kako bi došla do izražaja korisna svojstva glikolne i laktobionske kiseline dok je istodobno mogućnost pojave iritacije minimizirana.
Formuliran da ima učinak nježne eksfolijacije, čisti začepljene pore, stimulira obnovu stanica, priprema kožu kako bi imala maksimalne koristi od režima koji slijedi, pH uravnotežen. Ne preporučuje se osobama s osjetljivom kožom. Bez sapuna i mirisa, ne uzrokuje iritacije.
Opis
Način primjene: Dva puta na dan pjenu nanijeti kružnim pokretima na vlažnu kožu i isprati vodom.
Preporučuje se upotreba kreme visokog zaštitnog faktora. Izbjegavati dugotrajno izlaganje suncu tijekom i tjedan dana nakon primjene.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “NeoStrata Foaming Glycolic Wash 125ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pharmaceris T tonik za lice Puri Sebotonique 200ml
13,80 €Cijena za j.m.: 69.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,80 €
CeraVe hidratantna emulzija za čišćenje 473ml
14,70 €Cijena za j.m.: 31.08 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,70 €
Embryolisse Make-up Remover Milk mlijeko za uklanjanje vodootporne šminke 200ml
16,43 €Cijena za j.m.: 82.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,43 €
Cetaphil PRO RednessControl pjena za nježno čišćenje 236ml
20,80 €Cijena za j.m.: 88.14 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,80 €
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml
27,60 €Cijena za j.m.: 69.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,60 €

Recenzije
Još nema recenzija.