- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Encian vražja kandža krema 700ml
7,90 €
Cijena za j.m.: 11.29 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,90 €
Kozmetika s posebnom namjenom pomaže kod bolnih, natečenih i slabo pokretljivih zglobova.
Vražja kandža je južnoafrička biljka čiji korijen ima:
- protuupalno i analgetsko djelovanje
- smanjuje otečenost zglobova
- poboljšava pokretljivost zglobova
- smanjuje mišićnu bol u području leđa, vrata i ramena
- ublažava križobolju i reumu
Opis
Samo za odrasle.
Upute za upotrebu: kremu nanijeti na bolna mjesta nekoliko puta dnevno i lagano umasirati.
Upozorenje: samo za vanjsku primjenu.
Recenzije (1)
1 recenzija za Encian vražja kandža krema 700ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Soria Natural Slatki Korijen (Sladić) ekstrakt 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
18,90 €
Cijena za j.m.: 378.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €
Soria Natural Čičak kompleks 50ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
18,90 €
Cijena za j.m.: 378.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €
PiLeJe PEA biane kod akutne i kronične boli 45 kapsula
Ocijenjeno 4.00 od 5
30,15 €
Cijena za j.m.: 0.67 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 30,15 €
ForNOS Cold&Flu za ublažavanje nazalnih simptoma kod prehlade i gripe 30ml
7,95 €Cijena 10.9.2026.: 7,95 €

Ema Nikolić (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno funkcionira.