Prikazujemo 1–12 od 14 rezultataPoredano po najnovijem

Encian Artičoka doprinosi funkciji jetre i žuči 20 šumećih tableta

9,55 €
Cijena za j.m.: 0.48 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 9,55 €

Encian Guarana+Q10 20 kapsula

7,70 €
Cijena za j.m.: 0.39 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 7,70 €

Encian Magnezij klorid u listićima (Nigari) 200g

2,75 €
Cijena za j.m.: 13.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,75 €

Encian Afrička šljiva 20 kapsula

9,24 €
Cijena za j.m.: 0.46 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 9,24 €

Encian Neven mast 100ml

4,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Encian Neven krema 250ml

3,95 €
Cijena za j.m.: 15.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 3,95 €

Encian vražja kandža krema 700ml

7,90 €
Cijena za j.m.: 11.29 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,90 €

Encian vražja kandža krema 250ml

4,10 €
Cijena za j.m.: 16.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,10 €

Encian Ve-forte gel 250ml

4,10 €
Cijena za j.m.: 16.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,10 €

Encian Pferdebalsam Konjski balzam 700ml

7,90 €
Cijena za j.m.: 11.29 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,90 €

Encian Pferdebalsam Konjski balzam 250ml

3,86 €
Cijena za j.m.: 15.42 €/l
Cijena 10.9.2026.: 3,86 €