- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Ducray Sensinol fiziološki zaštitni šampon 200ml
19,58 €
Cijena za j.m.: 97.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,58 €
Umiruje vlasište. Ublažava svrbež. Hipoalergen.
Naše vlasište podvrgnuto je svakodnevnim agresijama (zagađenje, stres, neprilagođeni i/ili pregrubi šamponi i proizvodi za njegu kose) koji uzrokuju slabljenje vlasišta, osjećaj svrbeža ili pečenja. Formula Sensinol šampona je bez parabena, boja i mirisa te osigurava ekstra blago čišćenje. Fiziologija vašeg vlasišta se stoga poštuje i njegova prirodna ravnoteža je obnovljena. Vrlo dobra tolerancija.
Način uporabe: Nanesite na vlažnu kosu, nježno umasirajte i zatim isperite. Ponovito nanasite i ostavite šampon djelovati 2 do 3 minute. Temeljito isperite. Može se koristiti onoliko često koliko je potrebno (najmanje 3 puta tjedno).
Posebne mjere opreza: Temeljito isprati vodom u slučaju kontakta s očima.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Ducray Sensinol fiziološki zaštitni šampon 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Orthomol Hair Intense za zdravu kosu 90 dana
Ocijenjeno 4.00 od 5
111,47 €
Cijena 10.9.2026.: 111,47 €
Hårkontroll šampon za hidrataciju i oporavak kose 200ml
17,95 €Cijena za j.m.: 89.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,95 €
Hårkontroll regenerator za hidrataciju i zaštitu kose 200ml
15,05 €Cijena za j.m.: 75.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,05 €
Hårkontroll MAN serum za intenzivni rast kose 50ml
33,30 €Cijena za j.m.: 666.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,30 €
Hårkontroll Maska za intenzivnu hidrataciju kose 150ml
19,25 €Cijena za j.m.: 128.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,25 €
Natural Wealth Vitamini za kosu 60 kapsula
22,35 €Cijena za j.m.: 0.37 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 22,35 €

Recenzije
Još nema recenzija.