- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Biovitalis Zlatni maslac za brže tamnjenje 150ml
15,99 €
Cijena za j.m.: 106.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,99 €
100% prirodan maslac bogat beta-karotenom iz ekstrakta mrkve i dragocjenim uljima. Ubrzava tamnjenje i koži daje brončanu preplanulost, naglašenu neodoljivim zlatnim pigmentom.
Ulje čileanske maline, kakao maslac i shea maslac dubinski hrane i obnavljaju kožu. Neodoljiv miris kokosa obavija kožu tijela, budeći sva osjetila. Savršen i za svakodnevnu njegu, kožu čini svilenkastom, blistavom i neopisivo nježnom.
Hrvatski proizvod. Proizvedeno u Hrvatskoj.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Biovitalis Zlatni maslac za brže tamnjenje 150ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Kurkumin gel s kurkumom i kondroitinom 150ml
11,40 €Cijena za j.m.: 76.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,40 €
Biovitalis Kesten gel opušta, osvježava i hladi noge 150ml
7,80 €Cijena za j.m.: 52.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,80 €
Biovitalis obnavljajuća krema za ruke 75ml
5,30 €Cijena za j.m.: 70.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,30 €
Biovitalis Zlatna krema za očuvanje preplanulosti 100ml
10,99 €Cijena za j.m.: 109.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,99 €
Biovitalis BETA GLUKAN tekući dodatak prehrani za jačanje imuniteta 200ml
13,99 €Cijena za j.m.: 69.95 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,99 €
Hamapharm Kalomila gel za nadraženu i osjetljivu kožu 50ml
7,95 €Cijena za j.m.: 159.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,95 €

Recenzije
Još nema recenzija.