- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Biovitalis FLUID za pranje suhe kože sklone atopiji 250ml
11,80 €
Cijena za j.m.: 47.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,80 €
Za pranje kože kod atopijskog dermatitisa. 3u1 – kupka, šampon, gel za tuširanje. Nježno čisti kožu bez isušivanja. Ostavlja kožu umirenom, nježnom i mekom. Inovativna kombinacija prirodnih sastojaka: baza bez sapuna, ekstrakt zobi. Primjenjiv od prvog dana života djeteta.
100% sastojaka odgovara standardima prirodne kozmetike. 0% alergena, parabena, SLS i parafinskog ulja. Ispitivanjem učinkovitosti dokazano poboljšanje stanja kože kod 93% djece s atopijskim dermatitisom. Za njegu kože koristiti Biovitalis Emulziju za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji.
Volumen: 150 ml
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Biovitalis FLUID za pranje suhe kože sklone atopiji 250ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka 0+ dječja mast 500ml
Najniža cijena 30 dana: 13,07 €
Cijena 10.9.2026.: 13,07 €
Biovitalis Led gel opušta, osvježava i hladi 150ml
7,80 €Cijena za j.m.: 52.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,80 €
Biovitalis Kesten gel opušta, osvježava i hladi noge 150ml
7,80 €Cijena za j.m.: 52.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,80 €
Biovitalis BETA GLUKAN tekući dodatak prehrani za jačanje imuniteta 200ml
13,99 €Cijena za j.m.: 69.95 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,99 €
Biovitalis BIOLAKS olakšava pražnjenje crijeva kod opstipacije 200ml
10,70 €Cijena za j.m.: 53.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,70 €

Recenzije
Još nema recenzija.