- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
BioNike DEFENCE HYDRA lagana hidratantna krema
15,50 €
Cijena 10.9.2026.: 15,50 €
Krema osigurava trenutačnu i dugotrajnu hidrataciju normalnoj i mješovitoj koži. Idealna je kao podloga za make-up.
Nanijeti ujutro i / ili navečer na prethodno očišćenu kožu i lagano razmazati.
Aminokiselina serin se polako oslobađa kako bi se postigao dugotrajni hidratizirajući učinak. Karite maslac ima emolijentni i umirujući učinak. Derivat glukoze dugo zadržava vodu u koži i time djeluje na hidrataciju. Hidratantni sastojci pružaju učinak 2 u 1 koji osigurava trenutnu i dugotrajnu hidrataciju površinskih i dubljih slojeva kože.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “BioNike DEFENCE HYDRA lagana hidratantna krema” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse CC korektivna i njegujuća krema Svijetla nijansa SPF20
29,40 €Cijena 10.9.2026.: 29,40 €
Eucerin UreaRepair krema za lice s 5% ureje 50ml
29,70 €Cijena za j.m.: 594.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,70 €
Dermalogica Intensive Moisture Balance 100ml
80,56 €Cijena za j.m.: 805.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 80,56 €
Dexeryl emolijentna krema za liječenje simptoma suhe ili atopične kože 250g
13,06 €Cijena za j.m.: 52.24 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 13,06 €

Recenzije
Još nema recenzija.