- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Avène SunsiMed Pigment vrlo visoka zaštita od sunca SPF50+ 80ml
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
34,90 €
Cijena za j.m.: 436.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 34,90 €
Sunsimed Pigment medicinski je proizvod vrlo visoke zaštite od sunca SPF50+ koji pomaže u sprječavanju fotostarenja, pojave pigmentnih mrlja izazvanih UV zračenjem i DNK lezija izazvanih UV zračenjem.
Posebno je pogodan za osjetljivu kožu s visokim rizikom od izlaganja suncu, uključujući i trudnice.
Opis
Sunsimed Pigment sadrži:
- TriAsorB, naš prvi organski filter za zaštitu od sunca koji štiti od UVB, UVA zračenja i plave svjetlosti,
- Pretokoferil, snažan antioksidans za pojačanu zaštitu stanica.
Vrlo visoka zaštita od sunca za kožu sklonu poremećajima pigmentacije, lentigu i melasmi.
Primjena: Svako jutro nanesi ravnomjerno na lice i dijelove tijela izložene suncu tijekom dana¹:
-vrat: 1 potisak
-dekolte: 1 potisak
-ruka: 1 potisak
-lice: 2 potiska
-podlaktica: 2 potiska
Ukupno, ne više od 26 potisaka pumpice dnevno.
Ponovno nanesi u slučaju duljeg izlaganja, jakog znojenja ili kontakta s vodom. Izbjegavaj izravan kontakt sa suncem koristeći zaštitnu odjeću (šešir, naočale, majica i sl.).
Recenzije (2)
2 recenzije za Avène SunsiMed Pigment vrlo visoka zaštita od sunca SPF50+ 80ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Daylong Cetaphil Sun Losion SPF50+ 200ml
39,55 €Cijena za j.m.: 197.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,55 €
Daylong Cetaphil Sun SPF30 losion 200ml
27,70 €Cijena za j.m.: 138.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,70 €
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 50 150ml
18,99 €Cijena za j.m.: 126.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,99 €
La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 fluid SPF50+ 50ml
25,20 €Cijena za j.m.: 504.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,20 €
Eucerin Oil Control Dry Touch gel krema za tijelo SPF 30 200ml
30,35 €Cijena za j.m.: 151.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,35 €

Luka B. (potvrđeni vlasnik) –
Sve pohvale za kvalitetu i brzu dostavu.
Ante Š. (potvrđeni vlasnik) –
Odličan proizvod, preporuka.