- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Revalid Energizing Shampoo MEN 200ml
15,75 €
Cijena za j.m.: 78.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €
Revalid Energizing Shampoo sadrži novi aktivni sastojak SantEnergy, ekstrakt biljke Yerba Santa. Sa svojim dvostrukim načinom djelovanja, energizira folikule dlake i štiti ih od oksidativnog stresa, povećavajući rast i gustoću kose.
Redensyl je inovativni aktivni sastojak koji oživljava folikul dlake i matične stanice, sastoji se od dvije patentirane molekule dobivene iz stabla ariša i lišća zelenog čaja. Obogaćena formula s ekstraktom cvijeta švicarskog pelina i pantenolom nježno čisti i vlaži suho vlasište i kosu te jača strukturu kose.
Opis
Sadrži novi aktivni sastojak SantEnergy™, ekstrakt biljke Yerba Santa koji svojim dvostrukim načinom djelovanja, energizira folikule vlasi i štiti ih od oksidativnog stresa, povećavajući rast i gustoću kose.
Veličina: 200 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Revalid Energizing Shampoo MEN 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
A-Derma Exomega Control emolijentno mlijeko 200ml
21,00 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €
Revalid Regrowth Serum za ponovni rast kose 50ml
29,62 €Cijena za j.m.: 592.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,62 €
Pulmoviva čaj pomaže kod svih plućnih tegoba 70g
12,00 €Cijena za j.m.: 171.43 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,00 €
Biovitalis Božanstveno ljetno ulje 100ml
15,99 €Cijena za j.m.: 159.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,99 €

Recenzije
Još nema recenzija.