- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Prikazuje se svih 9 rezultataPoredano po najnovijem
Revalid Bond Repair balzam za obnovu suhe i oštećene kose bez ispiranja 100ml
15,00 €Cijena za j.m.: 150.00 €/l
Cijena 17.9.2026.: 15,00 €
Revalid Bond Repair Regenerator hrani i hidrira kosu i vlasište 200ml
18,55 €Cijena za j.m.: 92.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,00 €
Revalid Bond Repair šampon obnavlja zdravlje kose 200ml
13,00 €Cijena za j.m.: 65.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,00 €
Revalid Triple Active DS šampon seboroični dermatitis i teška perut 150ml
16,70 €Cijena za j.m.: 111.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,70 €
Revalid Anti-Dandruff šampon protiv peruti 250ml
13,90 €Cijena za j.m.: 55.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,90 €
Revalid Regrowth Serum za ponovni rast kose 50ml
29,62 €Cijena za j.m.: 592.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,62 €
Revalid stimulirajući šampon za rast kose 200ml
15,75 €Cijena za j.m.: 78.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €