- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Uriage Xemose Emolijent krema 400ml
32,10 €
Cijena za j.m.: 80.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,10 €
Krema koja obnavlja epidermis: hidratizira i umiruje iritacije. Za lice i tijelo. Za bebe, djecu i odrasle. Sadrži Uriage termalnu vodu, Cerasterol-2F, shea maslac.
U kombinaciji s Uriage termalnom vodom, bogatom mineralima i oligoelementima, osigurava hidrataciju, umirenje i zaštitu suhe kože. Namijenjeno cijeloj obitelji, novorođenčadi, djeci i odraslima. Bez mirisa i konzervansa. Hipoalergeno.
Opis
Sastav i djelovanje: Formula se temelji na patentiranom lipidnom kompleksu Cerasterolu-2F (omega-3-ceramid i omega-6-ceramid + fitosteroli) koji restrukturira međustanične lipide rožnatog sloja kože, umiruje i vraća prirodnu zaštitu kože istovremeno poštujući njezinu fiziologiju.
NAČIN UPOTREBE: Preporuča se nanijeti svakodnevno na čistu i suhu kožu lica i/ili tijela.
SADRŽAJ: 400ml
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Uriage Xemose Emolijent krema 400ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse CC korektivna i njegujuća krema Svijetla nijansa SPF20
29,40 €Cijena 10.9.2026.: 29,40 €
Eucerin Hyaluron osvježavajući sprej za lice i tijelo 150ml
15,50 €Cijena za j.m.: 103.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,50 €
Vital plus active Aktivna krema H2 60ml
29,90 €Cijena za j.m.: 498.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,90 €
Immortelle regenerativna krema za suhu kožu s dodatkom esencije smilja 50ml
23,73 €Cijena za j.m.: 474.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,73 €
Dexeryl emolijentna krema za liječenje simptoma suhe ili atopične kože 250g
13,06 €Cijena za j.m.: 52.24 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 13,06 €
SMILJE prirodna krema za njegu suhe kože 50ml
16,15 €Cijena za j.m.: 323.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,15 €

Recenzije
Još nema recenzija.