- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pharmaceris T Sebo Almond Claris otopina za pranje 190ml
16,59 €
Cijena za j.m.: 87.32 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,59 €
Proizvod namijenjen za pranje kože zahvaćene aknama, s umjerenim do intenzivnim upalnim lezijama i sklonošću sjaju, razvoju ožiljaka i diskoloracija uzrokovanih aknama.
Namijenjeno područjima kože koja su najčešće izložena aknama; također se može koristiti za sprječavanje akni.
Eksfolira i regenerira epidermu. Regulira nastajanje komedona, smanjujući njihovu vidljivost i učestalost izbijanja akni.
Opis
Navlažite vatu otopinom i operite područja kože zahvaćena aknama. Koristite dva puta dnevno – ujutro i prije spavanja – na očišćenu kožu.
Zatim nanesite odgovarajuću kremu iz linije Pharmaceris T. Bademova kiselina je aromatična hidroksi kiselina s antibakterijskim učinkom.
Ekstrakt limuna pruža zaglađujući i posvjetljujući učinak, te posvjetljuje mrlje nakon akni. Voćna kora ujednačava teksturu kože i smanjuje vidljivost nesavršenosti.
Recenzije (1)
1 recenzija za Pharmaceris T Sebo Almond Claris otopina za pranje 190ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
CeraVe Gel za čišćenje za kožu sklonu nepravilnostima 236ml
13,70 €Cijena za j.m.: 58.05 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,70 €
Embryolisse Make-up Remover Milk mlijeko za uklanjanje vodootporne šminke 200ml
16,43 €Cijena za j.m.: 82.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,43 €
Dermalogica Daily Superfoliant dnevni piling za obnavljanje kože 57g
73,00 €Cijena za j.m.: 1.280.70 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 73,00 €
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 400ml
27,60 €Cijena za j.m.: 69.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,60 €
Eucerin DERMOPURE piling za čišćenje lica 100ml
16,95 €Cijena za j.m.: 169.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,95 €

Sara K. (potvrđeni vlasnik) –
Fantastično, svida mi se.