- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
BABÉ Micelarna voda 400ml
16,25 €
Cijena za j.m.: 40.63 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,25 €
S prebiotičkim djelovanjem koje pogoduje ravnoteži mikrobioma i 97% sastojaka je prirodnog podrijetla.
Dubinsko čišćenje i uklanjanje šminke za lice, oči i usne. Čišćenje bez ispiranja pogodno za sve tipove kože, čak i najosjetljiviju.
Opis
Donosi udobnost, vlažnost i mekoću koja je potrebna koži lica. Sustav čišćenja temeljen na micelama sposobnim uhvatiti prljavštinu poput magneta, bez potrebe za pretjeranim trenjem na koži. Njegovo prebiotičko djelovanje jača prirodnu obranu kože od vanjskih agresija.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “BABÉ Micelarna voda 400ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pharmaceris T tonik za lice Puri Sebotonique 200ml
13,80 €Cijena za j.m.: 69.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,80 €
Eptaderm EPTA DS fluid za čišćenje 150ml
18,55 €Cijena za j.m.: 123.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,55 €
BioNike DEFENCE Esencijalna vodena gelirana otopina za čišćenje kože 400ml
19,50 €Cijena za j.m.: 48.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,50 €
Embryolisse Eau de Beauté Rosamélis tonizirajuća vodica 200ml
14,31 €Cijena za j.m.: 71.55 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,31 €
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 200ml
17,50 €Cijena za j.m.: 87.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.