- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Yasenka OMNIflex COLD spray kod bolova u zglobovima i mišićima 200ml
9,80 € Izvorna cijena bila je: 9,80 €.7,84 €Trenutna cijena je: 7,84 €.
Najniža cijena 30 dana: 9,80 €
Cijena 10.9.2026.: 9,80 €
OMNIflex COLD SPRAY brzodjelujuća pomoć kod bolova u zglobovima i mišićima.
Yasenka OMNIflex COLD sprej s mentolom za hlađenje i trenutno olakšanje
- kod bolova uzrokovanih istegnućima i uganućima
- kod bolova u mišićima i zglobovima
- za brzu pomoć kod oteklina i modrica
- za smanjenje boli i opuštanje mišića
Recenzije (1)
1 recenzija za Yasenka OMNIflex COLD spray kod bolova u zglobovima i mišićima 200ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Natural Wealth Glukozamin sulfat krema 100ml
12,95 €Cijena za j.m.: 129.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,95 €
Allga San Mobil Krema za tijelo s ekstraktom gaveza 50ml
9,55 €Cijena za j.m.: 191.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,55 €
FlexoMax gel kod bolova u zglobovima 75ml
10,60 €Cijena za j.m.: 141.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,60 €
Perskindol Cool gel za dugotrajan osjećaj hlađenja 100ml
11,85 €Cijena za j.m.: 118.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,85 €
Osteo Bi-Flex za zglobove, hrskavicu i pokretljivost 80 tableta
37,00 €Cijena za j.m.: 0.46 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 37,00 €
Dietpharm Kalcij citrat + D 30 šumećih tableta
12,99 €Cijena za j.m.: 0.43 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 12,99 €

Maja V. (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, najbolja kupovina.