- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vital Plus Active CU potiče rast kose PROMO 3x40ml
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
38,00 €
Cijena za j.m.: 316.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,00 €
Analizirajući sve čimbenike i uzroke koji dovode do ispadanja kose, naši istraživački laboratoriji formulirali su tretman koji stimulira fiziološki rast kose, koji se oslanja na više različitih funkcija koji djeluju u međusobnoj sinergiji.
Tretman sadrži više biranih biljnih aktivnih sastojaka koji poboljšavaju i pospješuju ciklus obnove kose jer stimuliraju i jačaju korijen.
Opis
Tretman sadrži glikolne esktrakte Serenoe Repens, Pygeum Africanum i Hmelja; biljke bogate fitoestrogenima koji stimuliraju i jačaju bulbus i time pospješuju prirodan rast kose.
Glikolni ekstrakt đumbira stimulira mikro-cirkulaciju u kapilarama, što potiče apsorpciju aktivnih sastojaka i hranjenje korijena kose. Vitamin E je antioksidans, djeluje protiv slobodnih radikala i staranja cijele pilosebacealne jedinice vlasišta.
Preparat sadrži biljne matične stanice koje potpomažu održavanju matičnih stanica u folikuli te time osiguravaju dugovječnost i obnovu korijena kose.
Kliničkim testovima je dokazano da tretman Cu djeluje na korijen kose smanjujući broj telogenih vlasi. Ove rezultate potvrđuje test izveden na dobrovoljcima koji su koristili tretman za potrebe istraživanja.
Recenzije (2)
2 recenzije za Vital Plus Active CU potiče rast kose PROMO 3x40ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Vital Plus CU Anagenil Complex potiče rast kose 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
21,40 €
Cijena 10.9.2026.: 21,40 €
Parusan Serum za rast i zdravlje kose 2x50ml
19,15 €Cijena za j.m.: 191.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,15 €
Pantogar tonik protiv opadanja kose za muškarce 100ml
18,06 €Cijena za j.m.: 180.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,06 €
Pantogar šampon za zdrav rast kose za žene 200ml
12,50 €Cijena za j.m.: 62.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,50 €
Iraltone Anti-Hair Loss Lotion protiv ispadanja kose 100ml
37,95 €Cijena za j.m.: 379.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 37,95 €
Vichy DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 protiv ispadanja kose za muškarce 21 ampula
69,26 €Cijena za j.m.: 3.30 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 69,26 €

Ana M. (potvrđeni vlasnik) –
Zadovoljan sam, sve je prošlo bez problema.
Sara B. (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, hvala na brzoj isporuci.