- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Sinomarin Mini sprej za nos 30ml
7,55 €
Cijena 10.9.2026.: 7,55 €
Sinomarin je 100% prirodan, klinički dokazan nazalni dekongestiv za odrasle, djecu i bebe starije od 6 mjeseci.
SVOJSTVA
- ublažava začepljenost (kongestiju) nosa smanjenjem edema sluznice nosa (putem osmoze)
- rastapa sluzavi sekret
- pomaže obnoviti prirodnu funkciju sluznice nosa
- čisti nosne šupljine od nakupljene sluzi, krusta, prašine, ostataka, nečistoća, alergena i infektivnih tvari
- vlaži sluznicu nosa i ublažava suhoću nosa.
Sinomarin poboljšava kvalitetu života ublažavajući simptome povezane sa začepljenjem nosa (npr. svrbež nosa, kihanje, kašljanje, povećan tlak u sinusima i uhu, poremećaj spavanja).
Opis
SINOMARIN SE PREPORUČUJE
- za sve vrste začepljenja nosa i sinusa, npr. rinitis (infektivni ili alergijski), sinuitis; za prehladu i gripu
- u slučajevima kada su dekongestivi kontraindicirani (npr. trudnoća, dojenje, bolest štitnjače, visoki krvni tlak, oboljenja srca, šećerna bolest)
- za poboljšanje djelotvornosti dekongestiva i smanjenje njihove primjene
- za sprječavanje sekundarnih ORL infekcija i komplikacija, npr. otitisa
- kao pomoć kod oporavka nakon endonazalne operacije
- za svakodnevnu higijenu (npr. u zagađenom okruženju)
- za hidrataciju u suhim okruženjima
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Sinomarin Mini sprej za nos 30ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Isomar izotonične ampule za higijenu nosa i očiju 20x5ml
8,35 €Cijena za j.m.: 83.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,35 €
Isomar Izotonični sprej za bebe s ekstraktom kamilice 100ml
9,13 €Cijena za j.m.: 91.30 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,13 €
PROblis Orlando Kids + D3 za zaštitu uha, grla i nosa 30 pastila
21,90 €Cijena za j.m.: 0.73 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 21,90 €
BronchoStop KIDS sirup protiv kašlja 120ml
9,97 €Cijena za j.m.: 83.08 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,97 €
STERIMAR BABY za higijenu i vlaženje sluznice nosa beba i novorođenčadi 50ml
6,80 €Cijena za j.m.: 136.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €

Recenzije
Još nema recenzija.