- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Sebamed Baby mlijeko za njegu suhe kože tijela 200ml
12,41 €
Cijena za j.m.: 62.05 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,41 €
Osjetljiva koža bebe zahtijeva umirujuću i hranjivu zaštitu od isušivanja. Prirodni kompleks s 23% lipida, sastavljen od slatkog bademova ulja, shea maslaca, koži srodnih skvalana i lecitina lako se upija u kožu i održava hidrolipidnu ravnotežu kože bez štetnih okluzivnih učinaka.
Alantoin i visoka koncentracija pantenola aktivno reguliraju razinu vlage u koži, potiču njezino obnavljanje kako bi spriječili iritacije i ostavljaju je mekom i glatkom. Posebna formula s pH vrijednost od 5,5 potiče razvoj zaštitnog kiselog plašta kože. Nježnog mirisa koji pruža osjećaj ugode.
Ne sadrži: mineralna ulja, PEG, formaldehid, nitrozamine, dioksan, parabene. Dermatološki / klinički ispitano.
Opis
Baby sebamed proizvodi imaju pH vrijednost 5,5 te pomažu razvoju zaštitnog, kiselog omotača (plašta) kože. Koža novorođenčeta još nema svoj prirodni, zaštitni kiseli omotač (plašt). Potrebno je izvjesno vrijeme za njegovo formiranje. Prirodni kiseli omotač kože ima pH vrijednost 5,5 i štiti kožu od djelovanja bakterija, gljivica i ostalih štetnih tvari iz okoliša.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Sebamed Baby mlijeko za njegu suhe kože tijela 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
BABÉ Pediatric Krema za pelenski osip 100ml
14,35 €Cijena za j.m.: 143.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,35 €
BABÉ Pediatric Hidratantno mlijeko za tijelo 500ml
16,25 €Cijena za j.m.: 32.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,25 €
STERIMAR BABY za higijenu i vlaženje sluznice nosa beba i novorođenčadi 50ml
6,80 €Cijena za j.m.: 136.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €
Natura Kids Sprej protiv insekata 100ml
11,97 €Cijena za j.m.: 119.70 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,97 €
Novalac 3 Junior za djecu od 1. do 3. godine života 400g
10,50 €Cijena za j.m.: 26.25 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 10,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.