- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Sallant Zeolit prah 100g
9,83 €
Cijena za j.m.: 98.30 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 9,83 €
Prirodni Zeolit u prahu – Sirovina za kozmetički proizvod.
Zeolit je rijedak prirodni mineral u prahu vulkanskog porijekla.
Najčešće se koristi kao sredstvo za dentalnu njegu i u kozmetičke svrhe (npr. maske za lice i oblozi).
Opis
Sastojci: mineral zeolit klinoptilolit.
Odgovoran u RH: Myristica d.o.o., Frana Kršinića 6b, 10 000 Zagreb, Hrvatska.
Distribucija za HR I BiH: Biovega d.o.o., Majstorska 1E, Zagreb, HR, www.biovega.hr.
Zemlja podrijetla: EU.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Sallant Zeolit prah 100g” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Koncentrirani neven balzam za suhu i nadraženu kožu 50ml
8,80 €Cijena za j.m.: 176.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,80 €
Biovitalis Aloe Vera gel nakon brijanja i depilacije 150ml
11,19 €Cijena za j.m.: 74.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,19 €
A313 mlijeko za učvršćivanje kože tijela 250ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
39,90 €
Cijena za j.m.: 159.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,90 €
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Anti-Age krema za tijelo 200ml
42,50 €Cijena za j.m.: 212.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 42,50 €
Sallant ionsko koloidno srebro u spreju 50ml
5,79 €Cijena za j.m.: 115.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,79 €
Gehwol biljni losion za njegu stopala 150ml
14,10 €Cijena za j.m.: 94.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,10 €

Recenzije
Još nema recenzija.