- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Sagas Rc 18 Collagen Hair Skin Nails 20 bočica Promo paket
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(1 recenzija korisnika)
73,31 € Izvorna cijena bila je: 73,31 €.58,65 €Trenutna cijena je: 58,65 €.
Najniža cijena 30 dana: 73,31 €
Cijena 10.9.2026.: 73,31 €
Sagas Rc 18 Collagen Hair Skin Nails tekući je dodatak prehrani koji sadrži sinergijsku kombinaciju 15 000 mg kolagena (Peptan hidrolizirani morski kolagen) 1 , ekstrakta ploda Acerola – prirodnog izvora vitamina C, biotina, cinka i hijaluronske kiseline za jaku kosu, sjajnu kožu i čvrste nokte.
Djeluje na bore i fine linije, na povećanje elastičnosti i hidraciju kože, te ima povoljan učinak na kosu, kožu, nokte.
Opis
Primjena: djeluje na bore i fine linije, na povećanje elastičnosti i hidraciju kože, te ima povoljan učinak na kosu, kožu, nokte. Snažna antioksidativna aktivnost osigurava esencijalne nutrijente za obnovu i rast tkiva podupire sjajnu kosu, čvrste nokte i meku kožu.
- 15 000 mg kolagena
- visoka bioraspoloživost i brža apsorpcija
- Peptan kolagen s klinički dokazanom učinkovitošću
- poboljšava strukturu i hidraciju kože, kose, noktiju
- okus bobičastog voća
Neto količina: 20 bočica po 50 ml.
Upute za uporabu: 1 bočica dnevno.
Recenzije (1)
1 recenzija za Sagas Rc 18 Collagen Hair Skin Nails 20 bočica Promo paket
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka Skinage COLLAGEN Elegance 10.000 500ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
Najniža cijena 30 dana: 41,50 €
Cijena 10.9.2026.: 41,50 €
Sagas Rc 20 Collagen Extra 15.000 2+1 GRATIS
Najniža cijena 30 dana: 89,76 €
Cijena 10.9.2026.: 89,76 €
Sagas Rc 17 Collagen Boost Vegan 30 vrećica
Najniža cijena 30 dana: 44,88 €
Cijena 10.9.2026.: 44,88 €
HUG Beauty Harmony Collagen za kožu, kosu i nokte 500ml
38,99 €Cijena za j.m.: 77.98 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,99 €
Medex Kolagenlift za smanjenje bora 300ml
25,61 €Cijena za j.m.: 85.37 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,61 €
Medex Kolagen Lift prah smanjuje bore i povećava elastičnost kože 120g
22,50 €Cijena za j.m.: 187.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €
2X MIKEDA Active Collagen 5000 Anti-Age napitak 42 monodoze
87,34 €Cijena za j.m.: 2.08 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 87,34 €

Ivan T. (potvrđeni vlasnik) –
Fantastična kvaliteta.