- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pharmagal Ihtogal šampon protiv prhuti 200ml
13,45 €
Cijena za j.m.: 67.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,45 €
Ihtogal Crni šampon se koristi u njezi vlasišta zahvaćenog s prhuti. Prhut, kao najčešći poremećaj vlasišta nastaje zbog vlage, čestih tretmana kose ili može biti gljivičnog podrijetla.
Ihtogal Crni šampon posjeduje kombinaciju aktivnih sastojaka pirokton olamina, ihtamola i eteričnog ulja ružmarina za blag antiseptički učinak, a salicilna kiselina, koja djeluje keratolitilki i eksfolirajuće, uklanja suhe ili masne krpice prhuti i mrtvu kožu vlasišta.
Pjena čisti masno vlasište, dodatak Aloe Vere pomaže zaštititi osjetljivije, suho vlasište, pa se Ihtogal Crni šampon preporuča koristiti za njegu intenzivno masne i manje masne kose.
Opis
Koristiti do 5 puta tjedno. Nanijeti ravnomjerno na mokro vlasište i utrljati. Ostaviti da djeluje do 5 minuta i zatim temeljito isprati s vodom.
Recenzije (1)
1 recenzija za Pharmagal Ihtogal šampon protiv prhuti 200ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Revalid Bond Repair Regenerator hrani i hidrira kosu i vlasište 200ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
18,55 €
Cijena za j.m.: 92.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,00 €
Sebamed šampon protiv ispadanja kose 200ml
7,20 €Cijena za j.m.: 36.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,20 €
Ducray Extra-Doux zaštitni šampon za čestu uporabu 400ml
17,26 €Cijena za j.m.: 43.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,26 €
Ducray Elution blagi uravnotežujući šampon 200ml
15,85 €Cijena za j.m.: 79.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,85 €
Paranit šampon protiv uši i gnjida 200ml
20,81 €Cijena za j.m.: 104.05 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,81 €
Vichy DERCOS Šampon PROTIV PRHUTI za normalnu ili masnu kosu 200ml
19,40 €Cijena za j.m.: 97.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,40 €

Luka B. (potvrđeni vlasnik) –
Dobar, pouzdan proizvod.