- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pharmaceris A Corneo Sensilium krema protiv iritacija i crvenila kože 75ml
23,80 € Izvorna cijena bila je: 23,80 €.19,04 €Trenutna cijena je: 19,04 €.
Najniža cijena 30 dana: 23,80 €
Cijena 10.9.2026.: 23,80 €
Preporuča se za nadraženu, mikrooštećenu, crvenilu sklonu kožu.
Dermatološka krema patentirano zaštićenog sastava djeluje korektivno na oštećenu epidermu. Intenzivno regenerira kožu s poremećenom barijernom funkcijom stratum corneuma i simptomima stanjivanja, npr. nakon tretmana, mikro oštećenja, iritacije i ogrebotine.
Ima dokumentirano jačanje i obnavljanje fiziološke debljine epiderme. Vlaži i podmazuje kožu, eliminira suhoću i hrapavost epiderme te vraća prirodnu ravnotežu zaštitnog sloja stratum-corneum.
Ulje konoplje ima medicinsku učinkovitost u ublažavanju iritacije, svrbeža i eritema.
Opis
Uporaba:
- Kremu je potrebno nanositi lokalno 1 ili 2 puta dnevno ili, ovisno o potrebama, na prethodno očišćenu i osušenu kožu.
- Nema ograničenja za korištenje kreme na osjetljivim dijelovima tijela i lica, npr. kapci, ispod pazuha.
INCI
190103 Sastojci: Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Isostearate, Propanediol, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Aluminium Sucrose Octasulfate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Glyceryl Behenate, PEG-75 Stearate, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Inulin, Propylene Glycol, Ceteth-20, Steareth-20, Adansonia Digitata Seed Oil, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Allantoin, Hydroxyacetophenone, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Tromethamine, BHA, Triisostearin, Dioscorea Villosa (Wild Yam) Root Extract, Silver (nano), Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Recenzije (1)
1 recenzija za Pharmaceris A Corneo Sensilium krema protiv iritacija i crvenila kože 75ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Isdinceutics Hijaluronska hidratantna krema za osjetljivu kožu 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
39,90 €
Cijena za j.m.: 798.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,90 €
Pharmaceris A Puri Sensilium pjena za čišćenje lica 150ml
Najniža cijena 30 dana: 17,01 €
Cijena 10.9.2026.: 17,01 €
Embryolisse Lait-Crème Fluid višenamjenski losion 400ml
24,70 €Cijena za j.m.: 61.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,70 €
Embryolisse Lait-Crème Sensitive krema za osjetljivu i reaktivnu kožu 100ml
23,60 €Cijena za j.m.: 236.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,60 €
Avène Hydrance Légère hidratantna emulzija za osjetljivu kožu 40ml
23,70 €Cijena 10.9.2026.: 23,70 €

Luka Š. (potvrđeni vlasnik) –
Izvrsna kvaliteta.