- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost za imunitet i energiju 3 vrećice
10,09 €
Cijena za j.m.: 3.36 €/kom
Cijena 1.10.2026.: 10,09 €
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost – 3 vrećice snažna je formula za razdoblja kada je organizam pod većim opterećenjem, a imunitetu i energiji treba dodatna podrška. Kombinira čak 32 nutrijenta – 13 vitamina, 11 aminokiselina i 8 minerala, uz dodatak taurina i laktoferina.
Vitamin C, vitamin D i cink doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava, dok vitamini B6 i B12 te željezo doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti. Jedna vrećica dnevno priprema se kao napitak ugodnog okusa maline i breskve.
Opis
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost – za imunitet, energiju i umor, 3 vrećice
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost ciljana je formula za razdoblja kada se osjećate iscrpljeno, kada je dnevni ritam intenzivan ili kada želite dodatnu nutritivnu podršku imunološkom sustavu i energiji.
U jednoj vrećici kombinira 13 vitamina, 11 aminokiselina i 8 minerala, uz taurin i laktoferin. Upravo zato ovaj proizvod nije klasičan multivitamin, nego sveobuhvatna “boost” formula namijenjena periodima povećanih potreba organizma.
Snažna formula za imunitet i energiju
Vitamin C, vitamin D i cink doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava. Vitamin B6, vitamin B12 i željezo doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti, dok vitamini B1 i B2, niacin te magnezij doprinose normalnom metabolizmu stvaranja energije.
Selen, bakar i vitamin E dodatno doprinose zaštiti stanica od oksidativnog stresa.
11 aminokiselina u jednoj dnevnoj dozi
Formula sadrži širok spektar aminokiselina koje čine osnovne gradivne elemente proteina i prirodno sudjeluju u brojnim fiziološkim procesima.
- L-glutamin – 3000 mg
- L-arginin – 2000 mg
- L-lizin – 1000 mg
- glicin – 700 mg
- L-metionin – 500 mg
- L-cistein – 100 mg
- L-leucin – 20 mg
- L-izoleucin – 15 mg
- L-valin – 15 mg
- L-treonin – 10 mg
- L-triptofan – 5 mg
Vitamin C 800 mg + vitamini D i B skupine
Jedna vrećica sadrži čak 800 mg vitamina C, odnosno 1000 % preporučenog dnevnog unosa, uz vitamin D3 te visoke doze vitamina B skupine.
Takva kombinacija posebno je zanimljiva u razdobljima većeg fizičkog ili psihičkog opterećenja, kada su umor i iscrpljenost izraženiji.
Taurin i laktoferin kao dodatak formuli
Jedna vrećica sadrži 1000 mg taurina i 50 mg laktoferina.
Taurin je prirodno prisutna tvar u organizmu povezana s brojnim metaboličkim procesima, dok je laktoferin prirodni protein koji se nalazi u tjelesnim tekućinama poput sline i dio je prirodnih obrambenih mehanizama organizma.
Ključni sastojci u jednoj vrećici
Vitamin C: 800 mg
Vitamin E: 100 mg α-TE
Magnezij: 100 mg
Cink: 10 mg
Željezo: 7 mg
Selen: 100 µg
Vitamin D3: 10 µg
Folna kiselina: 600 µg
Vitamin B12: 20 µg
Taurin: 1000 mg
Laktoferin: 50 mg
Zašto odabrati Imuno Forte Amino Boost?
Ovaj proizvod objedinjuje ono što kupac najčešće traži u jednom proizvodu tijekom zahtjevnih razdoblja: podršku imunitetu, smanjenje umora, podršku energetskom metabolizmu i širok spektar aminokiselina.
Praktičan je i kao kratkotrajna intenzivna podrška kada osjećate da ste “ispražnjeni”, nakon razdoblja pojačanih obveza ili kada želite organizmu dati koncentriranu kombinaciju važnih mikronutrijenata.
Način primjene
Uzimati 1 vrećicu dnevno.
Sadržaj vrećice staviti u čašu, dodati približno 2 dl vode i dobro promiješati dok se ne otopi. Popiti svježe pripremljen napitak.
Posebne karakteristike
Proizvod je bez glutena i bez laktoze te je pogodan za vegetarijance.
Okus: malina i breskva.
Upozorenja i napomene
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena za uravnoteženu i raznovrsnu prehranu te zdrav način života.
Osobe koje uzimaju lijekove, trudnice i dojilje trebaju se prije primjene posavjetovati s liječnikom ili ljekarnikom.
Čuvati izvan dohvata male djece.
Pakiranje
3 vrećice.
Česta pitanja
Za što je namijenjen Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost?
Namijenjen je razdobljima povećanih potreba organizma, kada želite dodatnu nutritivnu podršku imunitetu, energiji i smanjenju umora i iscrpljenosti.
Koliko sastojaka sadrži formula?
Sadrži ukupno 32 nutrijenta: 13 vitamina, 11 aminokiselina i 8 minerala, uz dodatak taurina i laktoferina.
Koliko vitamina C sadrži jedna vrećica?
Jedna vrećica sadrži 800 mg vitamina C.
Koliko glutamina sadrži?
Jedna vrećica sadrži 3000 mg L-glutamina.
Kako se uzima?
Jedna vrećica dnevno otopi se u približno 2 dl vode i popije odmah nakon pripreme.
Kakav je okus?
Proizvod je okusa maline i breskve.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost za imunitet i energiju 3 vrećice” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
LifeTime Immuno Complex kapsule 60 kom.
21,90 €Cijena za j.m.: 0.37 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 19,90 €
Immundoc DIREKT za jačanje imuniteta 6x10ml
15,90 €Cijena za j.m.: 265.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,90 €
R. Petrović – Tinktura od propolisa 500ml
25,00 €Cijena za j.m.: 50.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,00 €
Natural Wealth B kompleks vitamini 100 tableta
13,35 €Cijena za j.m.: 0.13 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 13,35 €
PIP Farmakol Imunalpip Plus mednopropolisni sirup 150ml
12,70 €Cijena za j.m.: 84.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,70 €

Recenzije
Još nema recenzija.