- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost za imunitet i energiju 10 vrećica
24,05 €
Cijena za j.m.: 2.41 €/kom
Cijena 1.10.2026.: 24,05 €
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost – 10 vrećica snažna je nutritivna formula za razdoblja kada je organizam izložen većem fizičkom ili mentalnom opterećenju. Kombinira čak 32 nutrijenta – 13 vitamina, 11 aminokiselina i 8 minerala, uz dodatak taurina i laktoferina.
Vitamin C, vitamin D i cink doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava, dok vitamini B6 i B12 te željezo doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti. Jedna vrećica sadrži čak 3000 mg L-glutamina, 2000 mg L-arginina, 1000 mg L-lizina, 1000 mg taurina i 800 mg vitamina C. Ugodnog je okusa maline i breskve.
Opis
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost – za imunitet, energiju i smanjenje umora, 10 vrećica
Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost osmišljen je za razdoblja kada tijelu treba više – tijekom intenzivnog životnog ritma, povećanog fizičkog i mentalnog opterećenja ili kada želite dodatnu nutritivnu podršku imunitetu i energiji.
Jedna dnevna vrećica donosi snažnu kombinaciju 13 vitamina, 11 aminokiselina i 8 minerala, uz taurin i laktoferin. Formula tako u jednom napitku objedinjuje mikronutrijente za imunitet i energetski metabolizam s visokim dozama odabranih aminokiselina.
Snažan boost za zahtjevna razdoblja
Vitamin C, vitamin D i cink doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava, dok vitamini B6 i B12 te željezo doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti.
Vitamini B1 i B2, niacin te magnezij doprinose normalnom metabolizmu stvaranja energije, a selen, bakar i vitamin E pomažu zaštititi stanice od oksidativnog stresa.
11 aminokiselina – s 3000 mg L-glutamina
Imuno Forte Amino Boost sadrži široku kombinaciju aminokiselina, osnovnih gradivnih elemenata proteina. Posebno se ističu L-glutamin, L-arginin i L-lizin u visokim količinama po dnevnoj vrećici.
- L-glutamin – 3000 mg
- L-arginin – 2000 mg
- L-lizin – 1000 mg
- glicin – 700 mg
- L-metionin – 500 mg
- L-cistein – 100 mg
- L-leucin – 20 mg
- L-izoleucin – 15 mg
- L-valin – 15 mg
- L-treonin – 10 mg
- L-triptofan – 5 mg
800 mg vitamina C + visoke doze B vitamina
Jedna vrećica sadrži čak 800 mg vitamina C, odnosno 1000 % preporučenog dnevnog unosa. Formula dodatno donosi visoke doze vitamina B1, B2, B6 i B12, koji sudjeluju u normalnom metabolizmu energije i funkcioniranju živčanog sustava.
Taurin i laktoferin
Formula je dodatno obogaćena s 1000 mg taurina i 50 mg laktoferina.
Laktoferin je prirodno prisutan protein koji se nalazi u tjelesnim tekućinama poput sline, dok je taurin prirodno prisutna tvar u organizmu povezana s brojnim fiziološkim procesima.
Sadržaj jedne vrećice
L-glutamin: 3000 mg
L-arginin: 2000 mg
L-lizin: 1000 mg
Taurin: 1000 mg
Vitamin C: 800 mg (1000 % PU)
Glicin: 700 mg
L-metionin: 500 mg
Vitamin E: 100 mg α-TE (833 % PU)
Magnezij: 100 mg (27 % PU)
L-cistein: 100 mg
Vitamin B1: 20 mg (1818 % PU)
Vitamin B2: 20 mg (1428 % PU)
Vitamin B6: 20 mg (1428 % PU)
Niacin: 20 mg NE (125 % PU)
Selen: 100 µg (182 % PU)
Laktoferin: 50 mg
Željezo: 7 mg (50 % PU)
Cink: 10 mg (100 % PU)
Jod: 150 µg (100 % PU)
Pantotenska kiselina: 18 mg (300 % PU)
Vitamin B12: 20 µg (800 % PU)
Vitamin A: 800 µg RE (100 % PU)
Vitamin D3: 10 µg (200 % PU)
Vitamin K1: 60 µg (80 % PU)
Folna kiselina: 600 µg (300 % PU)
Biotin: 100 µg (200 % PU)
Krom: 40 µg (100 % PU)
Mangan: 1 mg (50 % PU)
Bakar: 1 mg (100 % PU)
Zašto odabrati Imuno Forte Amino Boost?
Umjesto klasične multivitaminske formule, Imuno Forte Amino Boost spaja vitamine i minerale za imunitet i energiju s visokim dozama aminokiselina. Zbog toga je posebno zanimljiv kada želite koncentriraniju nutritivnu podršku organizmu u samo jednoj dnevnoj vrećici.
Način primjene
Uzimati 1 vrećicu dnevno.
Sadržaj vrećice staviti u čašu, dodati približno 2 dl vode i dobro promiješati dok se ne otopi. Popiti svježe pripremljen napitak.
Posebne karakteristike
Proizvod je bez glutena i bez laktoze te je pogodan za vegetarijance.
Okus: malina i breskva.
Upozorenja i napomene
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena za uravnoteženu i raznovrsnu prehranu te zdrav način života.
Osobe koje uzimaju lijekove, trudnice, dojilje i osobe sa zdravstvenim tegobama trebaju se prije primjene posavjetovati s liječnikom ili ljekarnikom.
Čuvati izvan dohvata male djece.
Pakiranje
10 vrećica – 10 dnevnih doza.
Česta pitanja
Za što je namijenjen Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost?
Namijenjen je razdobljima povećanih potreba organizma. Vitamin C, vitamin D i cink doprinose normalnoj funkciji imuniteta, a vitamini B6 i B12 te željezo smanjenju umora i iscrpljenosti.
Koliko aminokiselina sadrži?
Formula sadrži 11 aminokiselina, među kojima se količinom posebno ističu L-glutamin, L-arginin i L-lizin.
Koliko vitamina C sadrži?
Jedna vrećica sadrži 800 mg vitamina C, odnosno 1000 % preporučenog dnevnog unosa.
Koliko L-glutamina sadrži?
Jedna dnevna vrećica sadrži 3000 mg L-glutamina.
Sadrži li taurin i laktoferin?
Da. Jedna vrećica sadrži 1000 mg taurina i 50 mg laktoferina.
Kako se priprema?
Sadržaj jedne vrećice otopi se u približno 2 dl vode i popije odmah nakon pripreme.
Koliko traje pakiranje?
Pakiranje od 10 vrećica predstavlja 10 preporučenih dnevnih doza.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Natural Wealth Imuno Forte Amino Boost za imunitet i energiju 10 vrećica” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Immundoc DIREKT za jačanje imuniteta 6x10ml
15,90 €Cijena za j.m.: 265.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,90 €
Nativni propolis za jačanje imuniteta 60 kapsula
24,00 €Cijena za j.m.: 0.40 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 24,00 €
Immun 7 (Flavin 7) tekući dodatak prehrani 200ml
43,00 €Cijena za j.m.: 215.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 43,00 €
R. Petrović – Tinktura od propolisa 500ml
25,00 €Cijena za j.m.: 50.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,00 €
Immun 44 sirup za jačanje imuniteta djeteta 300ml
27,80 €Cijena za j.m.: 92.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,80 €

Recenzije
Još nema recenzija.