- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Named Sport 100% Kreatin prah 250g
28,99 €
Cijena za j.m.: 115.96 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 28,99 €
Named Sport Kreatin poboljšava fizičku izvedbu u slučaju ponavljajućih, visoko intenzivnih i kratkih vježbi. Blagotvorni učinak postiže se svakodnevnim unosom 3 g kreatina.
Sadržaj jedne mjerne posudice 100%-tnog kreatina odgovara količini od 6 g. Konzumiranje 100% čistog kreatina korisno je u sportovima izdržljivosti i Body buildingu.
Opis
| SASTOJCI | Kreatin monohidrat. | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UPUTE ZA UPOTREBU | Uzima se do 6 g (1 puna mjerica) na dan, otopljeno u čaši vode (200 ml). |
|||||||||
| FORMAT | 250g (40 serviranja), 500g (80 serviranja) | |||||||||
| PROSJEČNI SADRŽAJ |
|
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Named Sport 100% Kreatin prah 250g” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Soria Natural Sibirski ginseng ekstrakt za vitalnost i otpornost na stres 50ml
18,90 €Cijena za j.m.: 378.00 €/l
Cijena 11.9.2026.: 18,90 €
Soria Natural Crni ribiz 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
18,90 €
Cijena za j.m.: 378.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €
EGREGIA za podršku metabolizmu 30 tableta
Ocijenjeno 5.00 od 5
29,45 €
Cijena za j.m.: 0.98 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 29,45 €
Soria Natural Ginko ekstrakt XXL 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
18,90 €
Cijena za j.m.: 378.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €
Soria Natural Oleotabs pomažu kod infekcija 60 tableta
Ocijenjeno 5.00 od 5
29,90 €
Cijena za j.m.: 0.50 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 29,90 €
MYRKL On The Go 8 kapsula
Ocijenjeno 5.00 od 5
13,60 €
Cijena za j.m.: 1.70 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 13,60 €
Sanct Bernhard Morska alga Fucus jod 180 kapsula
17,50 €Cijena za j.m.: 0.10 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €
Nutrigold Spirulina tablete Organske 250g
12,00 €Cijena za j.m.: 48.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,00 €

Recenzije
Još nema recenzija.