- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Melem Baby zaštitna krema 25ml
4,50 €
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €
Namijenjen intenzivnoj njezi osjetljive i suhe kože cijelog tijela, aktivno zadržava vlagu, hidratizira i omekšava kožu, uz pouzdano revitalizirajuće djelovanje.
Bez parabena. Bez SLS-a. Bez boja. Bez konzervansa. Bez sirovina mineralnog porijekla. Bez sapuna. Bez alkohola.
Sadržaj: 25 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Melem Baby zaštitna krema 25ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
GrickoStop Max gorki lak protiv griženja noktiju
Ocijenjeno 5.00 od 5
11,42 €
Cijena 10.9.2026.: 11,42 €
MiVita Beta Glucan Kids tekući dodatak prehrani 125ml
18,04 €Cijena za j.m.: 144.32 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,04 €
STERIMAR BABY izotonična otopina prirodne morske vode 100ml
9,80 €Cijena za j.m.: 98.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,80 €
Mustela Zaštitna vitaminska krema za bebe 100ml
12,85 €Cijena za j.m.: 128.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,85 €

Recenzije
Još nema recenzija.