- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Ledeni Gel za opuštajuću i osvježavajuću masažu 275ml
7,11 €
Cijena za j.m.: 25.85 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,11 €
Gel za opuštajuću i osvježavajuću masažu. Pospješuje prokrvljenost kože.
Na koži daje osjećaj hlađenja. Nanosi se na kožu više puta dnevno i lagano umasira. Vrlo lako se razmazuje i ne masti.
Ekonomično pakiranje: 275 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Ledeni Gel za opuštajuću i osvježavajuću masažu 275ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
ESI Erbaven Fresh gel za umorne i teške noge 100ml
12,75 €Cijena za j.m.: 127.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,75 €
Hamapharm VenoMax emulgel opušta i energizira umorne noge 200ml
13,25 €Cijena za j.m.: 66.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,25 €
Alpenkrauter krema s uljem kanabisa i vražjom kandžom 200ml
5,91 €Cijena za j.m.: 29.55 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,91 €
Biovitalis Led gel opušta, osvježava i hladi 150ml
7,80 €Cijena za j.m.: 52.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,80 €
Biovitalis Kesten gel opušta, osvježava i hladi noge 150ml
7,80 €Cijena za j.m.: 52.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,80 €

Recenzije
Još nema recenzija.