- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M protiv iritacija i svrbeži 200ml
23,45 €
Cijena za j.m.: 117.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,45 €
Izrazito suha koža kod beba, djece i odraslih.
Primjereno i za osjetljivu, vrlo suhu, iritiranu kožu, kožu sklonu svrbežu koji može dovesti do češanja. Primjereno i koži skonoj atopiji i alergiji.
Pored trenutnog umirenja kože, Lipikar Baume AP+ pomaže da se faze pogoršanja suhoće kože rjeđe pojavljuju.. Koža je mekana i podatna, vraćena joj je dugotrajna ugoda.Nanijeti jednom dnevno na lice i/ili tijelo.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Sadrži minimalan broj sastojaka pomno odabranih zbog svoje učinkovitosti i sigurnosti. Bez parfema, bez parabena. Nova tekstura! Brzo se upija, što omogućava lakšu i brzu dnevnu primjenu. Ne ostavlja masan ni ljepljiv osjećaj.
Nanijeti jednom dnevno na lice i/ili tijelo. Vrlo suhu i nadraženu kožu nježno kupajte proizvodima bez sapuna poput Lipikar Syndeta.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M protiv iritacija i svrbeži 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+MAX balzam za iznimno suhu kožu 400ml
29,05 €Cijena za j.m.: 72.63 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,05 €
A-Derma Exomega Control Umirujuća kupka protiv grebanja 200ml
20,80 €Cijena za j.m.: 104.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,80 €
A-Derma Exomega Control emolijentna krema 200ml
21,00 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,05 €
Avène XeraCalm A.D vrlo bogati sindet za čišćenje 100g
9,66 €Cijena za j.m.: 96.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 9,66 €
Avène XeraCalm A.D relipidirajuće ulje za čišćenje 400ml
26,06 €Cijena za j.m.: 65.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,06 €
Eucerin AtopiControl losion za tijelo 250ml
24,65 €Cijena za j.m.: 98.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,15 €
Eucerin UreaRepair PLUS krema za njegu stopala sa 10% ureje 100ml
16,55 €Cijena za j.m.: 165.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,55 €

Recenzije
Još nema recenzija.