- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche Posay Anthelios ANTHELIOS XL Gel za mokru kožu SPF50 plus 200ml
27,00 €
Cijena za j.m.: 135.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,00 €
ANTHELIOS XL GEL ZA MOKRU KOŽU SPF50+ / UVA-PF 26 pruža širok spektar vrlo visoke zaštite (UVA, UVB) za lice i tijelo. To je nevidljivi gel koji na koži stvara hidrofobni sloj koji pomaže odbiti vodu. Visoki zaštitni faktor 50+ je očuvan, čak i kad se nanosi na mokru kožu.
Proizvod za zaštitu od sunca nanesite neposredno prije izlaganja. Nanosite često i izdašno kako biste održali zaštitu, poglavito nakon znojenja ili brisanja ručnikom. Za vanjsku upotrebu.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Osvježavajući i lagani gel koji se vrlo lako nanosi na morku ili suhu kožu, nemastan. Neljepljiv. Kad se nanosi na mokru kožu, ne ostavlja bijele tragove.
Vrlo visok stupanj zaštite. Vrlo vodootporna. SPF50+ je očuvan, čak i kad se nanosi na mokru kožu.
Patentiranom tehnologijom filtriranja XL-PROTECT pruža se vrlo visok stupanj zaštite širokog spektra od zračenja UVA/UVB i pomaže pri zaštiti od oštećenja uzrokovanih zagađenjem i infracrvenim zračenjem.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche Posay Anthelios ANTHELIOS XL Gel za mokru kožu SPF50 plus 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Eucerin Hydro Protect tinted fluid za zaštitu lica od sunca SPF50+ srednje tamna nijansa 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
29,30 €
Cijena za j.m.: 586.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,30 €
Eucerin Hydro Protect tinted fluid za zaštitu lica od sunca SPF50+ svijetla nijansa 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
29,30 €
Cijena za j.m.: 586.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,30 €
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick SPF50 10ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
22,70 €
Cijena 10.9.2026.: 22,70 €
Avène Visoka zaštita Anti-imperfection fluid SPF50 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
32,50 €
Cijena 10.9.2026.: 32,50 €
Avène Visoka zaštita Anti-age fluid SPF50 40ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
32,50 €
Cijena 10.9.2026.: 32,50 €
Eucerin Sensitive Protect sprej za zaštitu kože od sunca SPF 50+ 200ml
32,05 €Cijena za j.m.: 160.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,05 €
Eucerin Actinic Control MD SPF 100 fluid za zaštitu od sunca 80ml
33,85 €Cijena za j.m.: 423.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,85 €

Recenzije
Još nema recenzija.