- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Jetra
- Opekline, rane, ožiljci
- Pamćenje i koncentracija
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin Pigment Control tinted gel-krema za lice SPF50+ srednje tamna nijansa 50ml
30,20 € Izvorna cijena bila je: 30,20 €.21,14 €Trenutna cijena je: 21,14 €.
Pouzdana zaštita od sunca za lice za sve tipove kože koja sprječava hiperpigmentaciju izazvanu suncem s obojanim pigmentima za ujednačen ten kože.
Učinkovito smanjuje hiperpigmentacije i sprječava njihovo ponovno pojavljivanje sa svakodnevnom upotrebom.
S obojanim pigmentima za dvostruki učinak: Trenutno ujednačava ten i pruža dodatnu zaštitu od HEVIS izazvane pigmentacije.
Opis
Eucerin inovativna napredna spektralna tehnologija kombinira UVA/UVB filtere za vrlo visoku UV zaštitu s likokalkonom A za neutralizaciju slobodnih radikala izazvanu od UV i visokoenergetske vidljive svjetlosti.
Zaštita od sunca nije samo za ljude koji se sunčaju. Lagana do umjerena svakodnevna izloženost suncu također utječe na vašu kožu. Zato je važno uključiti zaštitu od sunca u vašu dnevnu rutinu njege kože.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eucerin Pigment Control tinted gel-krema za lice SPF50+ srednje tamna nijansa 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1-3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikla na našem skladištu i kod dobavljača (subote, nedjelje i praznici isključeni). Ukoliko vam nećemo moći isporučiti pošiljku u razumnom roku ili uopće, o tome ćemo vas obavijestiti. Vi tada možete odlučiti hoćete li prekinuti narudžbu ili pričekati da naručeni proizvod postane dostupan.
- Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između Vas i dostavljača, dostavljaču ćemo ustupiti Vaš kontakt broj telefona koji ste nam naveli prilikom registracije.
- Dostava je besplatna za iznos narudžbe iznad 89,99 €.
- Cijena dostave iznosi 3,99 € za dostavu na GLS paketomat i 4,99 € za GLS dostavu na vašu adresu
Povezani proizvodi
Pharmaceris S Sensi Protect losion za lice i područje oko očiju SPF50+ 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
Pharmaceris S Medi Acne Protect krema za kožu sklonu aknama SPF50+ 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
Avène Visoka zaštita Anti-pigmentation tonirani fluid SPF50+ 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5

Recenzije
Još nema recenzija.