- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
ESI NO DOL krema 100ml
Nodol krema pomaže ublažiti bol i poboljšati pokretljivost zglobova.
Djelovanje i aktivni sastojci
- poboljšava elastičnost hrskavičnog tkiva (glukozamin sulfat)
- poboljšava propusnost tkiva, pomaže eliminaciju toksina koji mogu biti uzročnik boli u vezivnom i mišićnom tkivu (metilsulfonilmetan)
- djeluje protuupalno i analgetički (ekstrakt vražje kandže, ekstrakt arnike)
- djeluje antireumatski, smanjuje upalu (ekstrakt bijele vrbe)
- djeluje protuupalno (ekstrakt aloje)
Opis
Način primjene: Nanijeti kremu na bolom zahvaćeno područje zgloba i lagano umasirati do potpunog upijanja kreme. Postupak ponoviti najmanje 2 puta na dan.
Količina: 100 ml, u tubi.
Recenzije (1)
1 recenzija za ESI NO DOL krema 100ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Natural Wealth K2 + D3 Forte za zdrave i čvrste kosti 40 kapsula
13,90 €Cijena za j.m.: 0.35 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 13,90 €
Natural Wealth Glukozamin sulfat krema 100ml
12,95 €Cijena za j.m.: 129.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,95 €
FlexoMax gel kod bolova u zglobovima 75ml
10,60 €Cijena za j.m.: 141.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,60 €
Herbiko K2D3 za zdrave kosti 20 kapsula
11,10 €Cijena za j.m.: 0.56 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 11,10 €
Perskindol Cool gel za dugotrajan osjećaj hlađenja 100ml
11,85 €Cijena za j.m.: 118.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,85 €
Osteo Bi-Flex za zglobove, hrskavicu i pokretljivost 40 tableta
25,80 €Cijena za j.m.: 0.65 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 25,80 €
Dietpharm Osteopan Plus za zdravlje kostiju 60 tableta
13,99 €Cijena za j.m.: 0.23 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 13,99 €

Tea Nikolić (potvrđeni vlasnik) –
Fantastična kupovina.