- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eptaderm EPTA DS sprej 50ml
19,44 €
Cijena za j.m.: 388.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,44 €
EPTA DS sprej je kozmetički tretman za vlasište i kožu sklonu seboroičnom dermatitisu.
EPTA DS sprej regulira pretjerani sebum, ima keratoregulirajuće djelovanje i smiruje crvenilo.
Uporaba: Nanijeti EPTA DS sprej dva puta dnevno na zahvaćena područja tijekom četiri tjedna. Za održavanje nanositi tri puta tjedno. U slučaju kontakta s očima temeljito isprati.
Količina: 50 ml.
Opis
EPTADERM kozmetika je specijalizirana u području kliničke i kozmetičke dermatologije. EPTADERM kozmetički proizvodi pomažu koži u obavljanju fizioloških funkcija i poboljšavaju kvalitetu života osoba s dermatološkim stanjima. Cjelovita njega kože kod raznih dermatoloških stanja s vodom švicarskih ledenjaka.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eptaderm EPTA DS sprej 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Ducray Kelual Elution šampon protiv prhuti 200ml
15,85 €Cijena za j.m.: 79.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,85 €
Ducray Kelual Squanorm Regulirajući tretman šampon protiv masne prhuti 400 ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
27,80 €
Cijena za j.m.: 69.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,80 €
Vichy Dercos Šampon protiv prhuti DS 2u1 200ml
19,40 €Cijena za j.m.: 97.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,40 €
Revalid Triple Active DS šampon seboroični dermatitis i teška perut 150ml
16,70 €Cijena za j.m.: 111.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,70 €
Revalid Anti-Dandruff šampon protiv peruti 250ml
13,90 €Cijena za j.m.: 55.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,90 €
Eptaderm EPTA PSO gel za čišćenje kože sklone ljuskanju 200ml
20,40 €Cijena za j.m.: 102.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €

Recenzije
Još nema recenzija.