- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
CeraVe Pjenušavi gel za čišćenje 473 ml
17,35 €
Cijena za j.m.: 36.68 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,35 €
Za normalnu do masnu kožu. Čisti i uklanja višak sebuma bez oštećenja zaštitne barijere kože.
Nježni, pjenušavi gel za čišćenje za normalnu do masnu kožu lica i tijela. Posebno formuliran za osjetljivu kožu koja je normalna do masna te sklona nelagodi i nesavršenostima. Nježni pjenušavi gel dubinski čisti i uklanja ulja, prljavštinu i šminku bez narušavanja zaštitne barijere kože lica.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Način upotrebe: Koristite ujutro i navečer. Nanesite na mokre ruke i umasirajte u kožu, a zatim temeljito isperite.
- Pogodno za normalnu do masnu kožu
- Čisti i pročišćava. Bez mirisa, bez sapuna i hipoalergeno
- S 3 esencijalna ceramida za zaštitu prirodne barijere kože
- Preporučena upotreba u kombinaciji s CeraVe hidratantnom njegom za lice
Sastojci:
AQUA/WATER, GLYCERIN, COCO-BETAINE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM COCOYL, GLYCINATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM CHLORIDE, ACRYLATES COPOLYMER, CITRIC ACID, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, NIACINAIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, SODIUM LAUOYL, LACTYLATE, CERAMIDE NP, PHENOXYETHANOL, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, ETHLHEXYLGLYERIN, CERAMIDE EOP.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “CeraVe Pjenušavi gel za čišćenje 473 ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Aloe Vera gel nakon brijanja i depilacije 150ml
11,19 €Cijena za j.m.: 74.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,19 €
Belupo Skin Solutions APSORIA emulzija u spreju za pomoć kod psorijatične kože 100ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
17,25 €
Cijena za j.m.: 172.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,25 €
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Anti-Age krema za tijelo 200ml
42,50 €Cijena za j.m.: 212.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 42,50 €
Avène XeraCalm A.D relipidirajuće ulje za čišćenje 400ml
26,06 €Cijena za j.m.: 65.15 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,06 €
Avène Cleanance gel za čišćenje bez sapuna 200ml
15,95 €Cijena za j.m.: 79.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,95 €
La Roche-Posay Effaclar Pjenušavi gel za čišćenje masne, osjetljive kože 200ml
16,60 €Cijena za j.m.: 83.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,60 €

Recenzije
Još nema recenzija.