- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Biovitalis SET 2u1 Emulzija 150ml i Fluid 250ml
26,60 €
Cijena 10.9.2026.: 26,60 €
Set sadrži: Emulzija za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji 150ml i Fluid za pranje vrlo suhe kože sklone atopiji 250ml.
EMULZIJA ZA NJEGU VRLO SUHE KOŽE SKLONE ATOPIJI Za njegu kože kod atopijskog dermatitisa. Podupire sposobnost obnavljanja barijere kože. Vraća koži vlažnost te ju štiti od isušivanja. Umiruje kožu i intenzivno ju hrani. Lako se upija. Primjenjiva od prvog dana života djeteta. Sadrži kombinaciju visokokvalitetnih sastojaka: ulje pamuka, noćurka, avokada i pšeničnih klica, shea maslac i aloe vera. Ispitivanjem učinkovitosti dokazano poboljšanje stanja kože kod 93% djece s atopijskim dermatitisom.
FLUID ZA PRANJE VRLO SUHE KOŽE SKLONE ATOPIJI Za pranje kože kod atopijskog dermatitisa. 3u1 – kupka, šampon, gel za tuširanje. Nježno čisti kožu bez isušivanja. Ostavlja kožu umirenom, nježnom i mekom. Inovativna kombinacija prirodnih sastojaka: baza bez sapuna, ekstrakt zobi. Primjenjiv od prvog dana života djeteta.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Biovitalis SET 2u1 Emulzija 150ml i Fluid 250ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pharmaceris E Emotopic 3u1 Formula za obnavljanje lipida za tijelo 500ml
35,78 €Cijena za j.m.: 71.56 €/l
Cijena 10.9.2026.: 35,78 €
Pharmaceris E Emotopic krema smanjuje iritaciju i svrbež 200 ml
28,93 €Cijena za j.m.: 144.65 €/l
Cijena 10.9.2026.: 28,93 €
Biovitalis Zlatna krema za očuvanje preplanulosti 100ml
10,99 €Cijena za j.m.: 109.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,99 €
Biovitalis BETA GLUKAN tekući dodatak prehrani za jačanje imuniteta 200ml
13,99 €Cijena za j.m.: 69.95 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,99 €
Biovitalis BIOLAKS olakšava pražnjenje crijeva kod opstipacije 200ml
10,70 €Cijena za j.m.: 53.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,70 €

Recenzije
Još nema recenzija.