- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
BioNike PROXERA Lipogel (Relipidising) bogati hranjivi masni balzam 50ml
16,50 €
Cijena za j.m.: 330.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,50 €
Bogat hranjivi masni balzam se koristi kao prva pomoć uvijek kada je koži potrebna intenzivna njega i zaštita.
Doprinosi obnavljanju hidrolipidnog sloja kože i pruža zaštitu smanjujući transepidermalni gubitak vode. Pogodan je i za vrlo osjetljivu kožu (bebe, djecu i starije osobe) te za kožu sklonu crvenilu i iritaciji.
Opis
Obilno nanijeti na lokalizirane dijelove kože.
Visoke koncentracije sintetskog pčelinjeg voska, karite maslaca, triglicerida i jojobinog ulja, sastojaka koji njeguju i obnavljaju kožu. Bisabolol i vitamin E smiruju kožu i umanjuju iritaciju. Kolesterol osigurava emolijentni učinak i jača zaštitnu kožnu barijeru.
Sadržaj: 50 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “BioNike PROXERA Lipogel (Relipidising) bogati hranjivi masni balzam 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Isdinceutics Hijaluronska hidratantna krema za osjetljivu kožu 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
39,90 €
Cijena za j.m.: 798.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,90 €
Pharmaceris A Puri Sensilique tonik za lice 200ml
Najniža cijena 30 dana: 17,05 €
Cijena 10.9.2026.: 17,05 €
Embryolisse Lait-Crème Fluid višenamjenski losion 400ml
24,70 €Cijena za j.m.: 61.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,70 €
Avène Hydrance Aqua-gel za sve tipove dehidrirane osjetljive kože 50ml
27,90 €Cijena za j.m.: 558.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,90 €
Avène Hydrance Légère hidratantna emulzija za osjetljivu kožu 40ml
23,70 €Cijena 10.9.2026.: 23,70 €
Avène Hydrance Rich hidratantna krema za suhu i osjetljivu kožu 40ml
23,70 €Cijena 10.9.2026.: 23,70 €

Recenzije
Još nema recenzija.