- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
A-Derma Epitheliale A.H ULTRA umirujuća obnavljajuća krema 100ml
30,05 €
Cijena za j.m.: 300.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,05 €
Krema za njegu oslabljene kože nakon površinskih dermatoloških postupaka i za površinska epidermalna stanja koja mogu ostaviti ožiljkaste tragove. Ispitano nakon pilinga, nakon lasera i na reepiteliziranoj tetoviranoj koži.
Zahvaljujući prirodnom ekstraktu mačje kandže i ekskluzivnom patentiranom** djelatnom sastojku, Cicahyalumidu, Epitheliale A.H ULTRA inovativna formula ima trostruko djelovanje:
- hidrira i promovira brzo i estetsko obnavljanje kože
- pomaže smanjiti pojavu tragova na koži
- trenutačno i dugotrajno umiruje neugodne senzacije na koži.
Dojenčad, djeca i odrasli. Lice i tijelo i vanjska intimna područja.
Opis
Nanijeti jedan do dva puta dnevno na lokalizirana ili šira područja kože.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “A-Derma Epitheliale A.H ULTRA umirujuća obnavljajuća krema 100ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Dermalogica Active Moist 2.0 lagana hidratantna krema 100ml
82,00 €Cijena za j.m.: 820.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 82,00 €
Natural Wealth Prirodno vitaminsko E ulje 60ml
22,60 €Cijena za j.m.: 376.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,60 €
Vichy Neovadiol Dnevna njega za gustoću i punoću kože u menopauzi, suha koža
41,70 €Cijena 10.9.2026.: 41,70 €
Avène Hydrance Rich hidratantna krema za suhu i osjetljivu kožu 40ml
23,70 €Cijena 10.9.2026.: 23,70 €

Recenzije
Još nema recenzija.