Bebina koža bogata je zalihom matičnih stanica koja je u maksimumu po rođenju. Ta životna zaliha, jedina i dragocjena, također je vrlo ranjiva u prvim godinama života, koje predstavljaju razdoblje izgradnje kožne barijere. Zapravo, koža svih beba krhkija je i nježnija nego koža odraslih. Tanja je, osjetljivija i nezrela: hidrolipidni sloj koji je štiti još je uvijek tanak što je čini ranjivijom u kontaktu s vanjskim agresivnim faktorima (vjetrom, hladnoćom, toplinom, trljanjem, dermokozmetičkim proizvodima, itd.)
Kod nekih beba ta je osjetljivost još izraženija: njihov prag tolerancije je smanjen i pretjerano reagira na neke faktore koji se inače dobro podnose. Ta hiperosjetljiva koža koja «ništa ne podnosi» zahtijeva posebnu njegu da bi se zaštitila njezina stanična zaliha i da bi ponovno postala meka.

Prikazujemo 1–12 od 20 rezultataPoredano po najnovijem

Yasenka Cinkocalm krema za kožu sklonoj iritacijama i crvenilu 60g

Izvorna cijena bila je: 5,70 €.Trenutna cijena je: 4,56 €.
Najniža cijena 30 dana: 5,70 €
Cijena 10.9.2026.: 5,70 €

A-Derma Dermalibour+ pjenušavi CICA-gel 200ml

19,30 €
Cijena za j.m.: 96.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,30 €

ESI Aloe Vera gel za kožu s arganovim uljem 200ml

13,75 €
Cijena za j.m.: 68.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,75 €

Avène XeraCalm NUTRITION Gel za čišćenje 750ml

25,25 €
Cijena za j.m.: 33.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,25 €

Avène XeraCalm NUTRITION Hranjivo mlijeko 400ml

27,50 €
Cijena za j.m.: 68.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,50 €

AvèneXeraCalm NUTRITION Krema za tuširanje 500ml

22,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €

Avène XeraCalm NUTRITION Hranjivi balzam 400ml

27,50 €
Cijena za j.m.: 68.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,50 €

Pantexol Forte mast za oštećenu i suhu kožu 25g

5,50 €
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €

Pantexol Forte krema za oštećenu i suhu kožu 25g

5,50 €
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €

La Roche-Posay Cicaplast sprej B5 100ml

18,90 €
Cijena za j.m.: 189.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €

Trudi hidratantna krema 100ml

13,15 €
Cijena za j.m.: 131.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,15 €