Prikazujemo 13–22 od 22 rezultataPoredano po najnovijem

PIP Farmakol Dermapip losion za tijelo 200ml

11,15 €
Cijena za j.m.: 55.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €

PIP Farmakol Bronhopip Plus sirup 100ml

11,20 €
Cijena za j.m.: 112.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,20 €

PIP Farmakol Laringopip Plus mednopropolisni sirup 100ml

11,20 €
Cijena za j.m.: 112.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,20 €

PIP Farmakol Imunalpip Plus mednopropolisni sirup 150ml

12,70 €
Cijena za j.m.: 84.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,70 €

PIP Farmakol Dermapip krema 50ml

11,15 €
Cijena za j.m.: 223.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €