Prikazuje se svih 12 rezultataPoredano po cijeni: od visoke do niske

Lacalut Multi-Effect micelarna otopina za ispiranje usta 500ml

5,70 €
Cijena za j.m.: 11.40 €/l
Cijena 11.9.2026.: 5,70 €

Lacalut Sensitive otopina za njegu usne šupljine 500ml

5,70 €
Cijena za j.m.: 11.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,70 €

Lacalut Sensitive PLUS zubna pasta 75ml

5,20 €
Cijena za j.m.: 69.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,20 €

Lacalut Black White zubna pasta 75ml

5,00 €
Cijena za j.m.: 66.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,00 €

Lacalut Aktiv gum protection & gentle white 75ml

4,90 €
Cijena za j.m.: 65.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €

Lacalut Aktiv PLUS zubna pasta 75ml

4,80 €
Cijena za j.m.: 64.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Lacalut Aktiv zubna pasta

4,80 €
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Lacalut Multi-effect zubna pasta 75ml

4,20 €
Cijena za j.m.: 56.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,20 €