- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Herbafast DETOX 10 kapsula
17,60 €
Cijena za j.m.: 1.76 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 17,60 €
Kao preduvjet zdravog mršavljenja, pročistite svoj organizam Herbafast detoxom i oslobodite se viška tekućine, nagomilanih toksina i napokon eliminirajte dosadni celulit.
Započnite svoj put prema idealnoj liniji Herbafast detox-om, nastavite tretman Herbafast kapsulama i Herbafast Fiber.
Herbafast detox doprinosi:
- Eliminaciji viška vode
- Eliminaciji toksina
- Pročišćavanju organizma
- Detoksikaciji organizma
- Smanjenju CELULITA
Opis
Sastav: Suvi ekstrakt nadzemnog dela rastavića, suvi ekstrakt lista Java čaja, kapsula (hipromeloza, boja: titan-dioksid), suvi ekstrakt lista breze, suvi ekstrakt ploda kleke, skrob (kukuruzni), maltodekstrin (kukuruzni, pšenični), sredstva protiv zgrudvavanja: magnezijum-stearat, silicijum- dioksid.
Način primjene: Popiti 1-2 kapsule dnevno uz čašu vode.
Sadržaj: 10 kapsula.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Herbafast DETOX 10 kapsula” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
A-Derma Exomega Control emolijentno mlijeko 200ml
21,00 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €
Embryolisse Lait-Crème Fluid višenamjenski losion 75ml
10,33 €Cijena za j.m.: 137.73 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,33 €
Embryolisse Foaming Cream-Milk čisti i hidrira sve tipove kože 200ml
15,00 €Cijena za j.m.: 75.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,00 €
Avène fluid za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
23,20 €Cijena za j.m.: 464.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,20 €
Bioderma Pigmentbio Night renewer Noćna regenerativna njega protiv tamnih mrlja 50ml
28,42 €Cijena za j.m.: 568.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 28,42 €
Ducray ANAPHASE+ regenerator za jačanje kose 200ml
20,90 €Cijena za j.m.: 104.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,90 €
ESI Diurerbe Forte za pojačano izlučivanje tekućine 40 tableta
18,50 €Cijena za j.m.: 0.46 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 18,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.