- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
BioNike DEFENCE Esencijalna vodena gelirana otopina (Cleansing water-gel makeup remover) 400ml
19,50 €
Cijena za j.m.: 48.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,50 €
Nemasna vodena gel-otopina sadrži vrlo malo sastojaka, među kojima se ističu pantenol (provitamin B5), probiotik Lactobacillus ferment, hidrolat ružinih latica i humektanti.
Zahvaljujući ovim učincima, pantenol potiče prirodne procese regeneracije, umiruje i ublažava crvenilo kože. Probiotik Lactobacillus ferment održava balans mikrobiote kože, a hidrolat ružinih latica (ružina vodica) djeluje umirujuće i osvježavajuće. Humektanti osiguravaju dobru hidrataciju, uz nježno uklanjanje nečistoća i tragova šminke s lica, kapaka, usana, vrata i dekoltea.
Opis
Pantenol ima trostruko djelovanje: umiruje nadražaj, poboljšava zadržavanje molekula vode i potiče oporavak stanica kože.
Otopina ne sadrži parfeme, konzervanse niti gluten, a prikladna je u slučaju preosjetljivosti na teške metale, osobito nikal.
Uporaba: Istisnuti malo gel-otopine na blazinicu ili na dlan. Ravnomjerno nanijeti na lice, kapke, usne, vrat i dekolte. Ostaviti da djeluje nekoliko sekundi, a zatim nježno ukloniti blazinicom. Nije potrebno ispirati vodom.
Sadržaj: 400 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “BioNike DEFENCE Esencijalna vodena gelirana otopina (Cleansing water-gel makeup remover) 400ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Avène Pjena za čišćenje i uklanjanje šminke 150ml
21,25 €Cijena za j.m.: 141.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,25 €
CeraVe hidratantna emulzija za čišćenje 236ml
10,70 €Cijena za j.m.: 45.34 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,70 €
A-Derma BIOLOGY dermatološka micelarna voda 400ml
20,00 €Cijena za j.m.: 50.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,00 €
BioNike AKNET Purifying cleansing pjenušavi gel s mikrogranulama 200ml
15,75 €Cijena za j.m.: 78.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €
Cetaphil PRO RednessControl pjena za nježno čišćenje 236ml
20,80 €Cijena za j.m.: 88.14 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,80 €
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 200ml
17,50 €Cijena za j.m.: 87.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.