- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin Q10 ACTIVE noćna krema 50ml
38,25 €
Cijena za j.m.: 765.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,25 €
Eucerin Q10 ACTIVE noćna krema sadržava hranjivu formulu protiv bora za osjetljivu kožu koja stari. Krema bogate teksture hrani osjetljivu kožu i smanjuje fine linije i bore dok spavate. S koenzimom Q10 koji stanicama daje energiju i tako pospješuje proces obnavljanja kože tijekom noći.
Sadržava jedinstvenu kombinaciju koenzima Q10 koji stanicama daje energiju za zaštitu od slobodnih radikala i koji poboljšava prirodnu regeneraciju stanica kože tijekom noći.* Uz redovitu uporabu, koža izgleda glađa i čvršća. Ne sadržava parabene ni umjetne boje, što znači dobru podnošljivost na koži.
Opis
Nanijeti navečer na temeljito očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea (prsa). Preparat umasirati u kožu nježnim pokretima prema gore.
Recenzije (1)
1 recenzija za Eucerin Q10 ACTIVE noćna krema 50ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Lerbolario krema za samotamnjenje 100ml
22,70 €Cijena za j.m.: 227.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,70 €
Fitoval šampon protiv ispadanja kose 100ml
7,20 €Cijena za j.m.: 72.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,20 €
Natural Wealth Ulje noćurka Forte 30 kapsula
16,95 €Cijena za j.m.: 0.57 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 16,95 €
Eucerin AtopiControl losion za tijelo 250ml
24,65 €Cijena za j.m.: 98.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,15 €
Eucerin UreaRepair PLUS krema za ruke sa 5% ureje 75ml
13,90 €Cijena za j.m.: 185.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,90 €

Ema Horvat (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, hvala na brzoj isporuci.