- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin AQUAporin Active krema za normalnu i mješovitu kožu lica 50ml
Za dehidriranu, osjetljivu kožu. Jedinstvena hidracijska krema koja pruža intenzivnu, 24-satnu hidraciju dehidriranoj, osjetljivoj koži.
Eucerin AQUAporin ACTIVE za normalnu do mješovitu kožu osvježavajuća je hidracijska krema za lice koja poboljšava hidracijski sustav i čini kožu podatnom, glatkom i blistavom.
Lagana, osvježavajuća tekstura kreme Eucerin AQUAporin ACTIVE za normalnu do mješovitu kožu pruža intenzivnu, 24-satnu hidraciju, a koža je može lagano upiti. Ublažava zategnutost, a koža postaje glatka i podatna.
Opis
Našoj je koži potrebna voda kako bi mogla raditi uspješno i učinkovito. Dobro hidrirana koža glatka je, podatna i blistava. Kada je narušena prirodna zaštita kože, ona gubi vlagu i postaje dehidrirana. Dehidrirana koža izgleda mlohavo, zateže i ne uspijeva držati vanjske iritanse pod kontrolom. I zato postaje osjetljiva. Nužna je intenzivna i dugotrajna hidracija kako bi koža i dalje bila u svojem najboljem izdanju, ali i pružala takav osjećaj.
Nanositi ujutro i navečer nježno masirajući lice, vrat i dekolte. Izbjegavati dodir s očima.
Klinički i dermatološki je dokazano da je Eucerin AQUAporin ACTIVE kompatibilan s osjetljivom kožom i nema miris niti sadrži parabene.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eucerin AQUAporin Active krema za normalnu i mješovitu kožu lica 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
ESI Aloe Vera gel obogaćen vitaminom E i uljem čajevca 200ml
13,75 €Cijena za j.m.: 68.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,75 €
A-Derma Cytelium sprej za osip, ekceme, vodene kozice 100ml
15,40 €Cijena za j.m.: 154.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,40 €
Urea Repair Plus losion za tijelo 5% ureje 250ml
26,30 €Cijena za j.m.: 105.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,30 €
Eucerin UreaRepair PLUS krema za njegu stopala sa 10% ureje 100ml
16,55 €Cijena za j.m.: 165.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,55 €

Recenzije
Još nema recenzija.