- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vitanet Imunonet za jačanje imuniteta 150ml
10,25 €
Cijena za j.m.: 68.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,25 €
VITANET Imunonet sirup je tekući dodatak prehrani pogodan za djecu i odrasle koji sadrži beta-(1,3/1,6)-D-glukan iz kvasca Saccharomyces cervisiae, te cink, folnu kiselinu, vitamine B6, B12 i vitamin C koji doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava.
Upute za upotrebu: Prije svake uporabe bočicu promućkati.
- Djeca 3-6 godina uzimaju jednu malu žlicu (5ml) dnevno.
- Djeca iznad 6 godina i odrasli uzimaju tri male žlice dnevno (15ml).
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Vitanet Imunonet za jačanje imuniteta 150ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
ESI Immunilflor Junior sirup za imunitet 180ml
11,50 €Cijena za j.m.: 63.89 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,50 €
HUG Beta Glucan zdravKO sirup za jačanje imuniteta djece 200ml
20,10 €Cijena za j.m.: 100.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,10 €
Dr. Theiss Multi-Vitamol Formula L 6+ godina 200ml
9,65 €Cijena za j.m.: 48.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,65 €
ChildLife Multivitamini & Minerali tekući dodatak prehrani 237ml
32,90 €Cijena za j.m.: 138.82 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,90 €
Immun 44 sirup za jačanje imuniteta djeteta 300ml
27,80 €Cijena za j.m.: 92.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,80 €
Medex Gelée royale Junior matična mliječ ampule 10 x 9ml
17,94 €Cijena za j.m.: 199.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,94 €

Recenzije
Još nema recenzija.