- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Prikazujemo 1–12 od 13 rezultataPoredano po najnovijem
Vitanet Osteonet Formula za zdravlje zglobova 80 kapsula
22,60 €Cijena za j.m.: 0.28 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 22,60 €
Vitanet Vizionet za zdravlje očiju 30 kapsula
14,85 €Cijena za j.m.: 0.50 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 14,85 €
Vitanet Silymarin za zdravlje jetre 60 kapsula
16,35 €Cijena za j.m.: 0.27 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 16,35 €
Vitanet Imunonet za jačanje imuniteta 150ml
10,25 €Cijena za j.m.: 68.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,25 €
Vitanet Triaktiv sirup zelen plućnjaka, islandski lišaj, jaglac 150ml
7,60 €Cijena za j.m.: 50.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,60 €
Vitanet Triaktiv sirup islandski lišaj, trputac, bijeli sljez 150ml
7,60 €Cijena za j.m.: 50.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,60 €
Vitanet Vitamin C 500mg s produljenim oslobađanjem 40 kapsula
8,60 €Cijena za j.m.: 0.22 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 8,60 €