- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vitanet Triaktiv sirup zelen plućnjaka, islandski lišaj, jaglac 150ml
7,60 €
Cijena za j.m.: 50.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,60 €
Tekući dodatak prehrani od zelen plučnjaka, islandskog lišaja i jaglaca. Prirodna pomoć za nadraženo grlo i jačanje imuniteta, za djecu i odrasle!
Biotin, niacin i vitamin B2 doprinose održavanju normalne funkcije sluznice. Folna kiselina, vitamini B6 i B12 te vitamin C doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava.
Uputa za upotrebu: Prije svake uporabe bočicu promućkati. Djeca od 3 – 12 godina uzimaju jednu malu žlicu (5 ml) 2 puta dnevno. Djeca iznad 12 godina i odrasli uzimaju 1 do 2 male žlice 3 puta dnevno.
Upozorenje: Ne preporučuje se kod poremećaja zgrušnjavanja krvi i djeci mlađoj od 3 godine.
Recenzije (1)
1 recenzija za Vitanet Triaktiv sirup zelen plućnjaka, islandski lišaj, jaglac 150ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Apimel Propolis za grlo 10 pastila
Najniža cijena 30 dana: 3,30 €
Cijena 10.9.2026.: 3,30 €
Sinutrop FORTE za gornje dišne puteve 30 tableta
10,65 €Cijena za j.m.: 0.36 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 10,65 €
Mucoplant Trputac otopina Good night s ekstraktima kamilice, timijana i matičnjaka 100ml
8,20 €Cijena za j.m.: 82.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,20 €
Isla Medic VOICE za bolno grlo 20 pastila
7,20 €Cijena za j.m.: 0.36 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 7,20 €
GeloRevoice za promuklost i nadraženo grlo okus trešnja-mentol 20 pastila
8,80 €Cijena za j.m.: 0.44 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 8,80 €
Alpenkraft sirup s biljnim ekstraktima 250ml
16,98 €Cijena za j.m.: 67.92 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,98 €

Mia Nikolić (potvrđeni vlasnik) –
Odličan proizvod.