- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche Posay Anthelios ANTHELIOS XL Gel za mokru kožu SPF50 plus 200ml
27,00 €
Cijena za j.m.: 135.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,00 €
ANTHELIOS XL GEL ZA MOKRU KOŽU SPF50+ / UVA-PF 26 pruža širok spektar vrlo visoke zaštite (UVA, UVB) za lice i tijelo. To je nevidljivi gel koji na koži stvara hidrofobni sloj koji pomaže odbiti vodu. Visoki zaštitni faktor 50+ je očuvan, čak i kad se nanosi na mokru kožu.
Proizvod za zaštitu od sunca nanesite neposredno prije izlaganja. Nanosite često i izdašno kako biste održali zaštitu, poglavito nakon znojenja ili brisanja ručnikom. Za vanjsku upotrebu.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Osvježavajući i lagani gel koji se vrlo lako nanosi na morku ili suhu kožu, nemastan. Neljepljiv. Kad se nanosi na mokru kožu, ne ostavlja bijele tragove.
Vrlo visok stupanj zaštite. Vrlo vodootporna. SPF50+ je očuvan, čak i kad se nanosi na mokru kožu.
Patentiranom tehnologijom filtriranja XL-PROTECT pruža se vrlo visok stupanj zaštite širokog spektra od zračenja UVA/UVB i pomaže pri zaštiti od oštećenja uzrokovanih zagađenjem i infracrvenim zračenjem.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche Posay Anthelios ANTHELIOS XL Gel za mokru kožu SPF50 plus 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Avène Visoka zaštita Anti-imperfection fluid SPF50 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
32,50 €
Cijena 10.9.2026.: 32,50 €
Avène Cicalfate+ zaštitna obnavljajuća krema SPF50+ 30ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
17,50 €
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €
Vichy Capital Soleil Dry touch finish za lice SPF50 50ml
19,70 €Cijena za j.m.: 394.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,70 €
Eucerin Sensitive Protect sprej za zaštitu kože od sunca SPF 50+ 200ml
32,05 €Cijena za j.m.: 160.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,05 €
HUG AstaxSUN priprema kožu za izlaganje suncu 30 kapsula
22,99 €Cijena za j.m.: 0.77 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 22,99 €
Avène tonirana krema za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
Cijena 10.9.2026.: 25,63 €
Eucerin Actinic Control MD SPF 100 fluid za zaštitu od sunca 80ml
33,85 €Cijena za j.m.: 423.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,85 €
Vital Plus Active Rapid Bronz prije sunčanja 100 ml
8,90 €Cijena za j.m.: 89.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,90 €

Recenzije
Još nema recenzija.